Opony Chengshan

Opony Chengshan

Opony samochodowe

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Popularne rozmiary
215/75 R16 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

W naszej ofercie posiadamy 1 model opon Chengshan
w cenie od 394 do 394 złotych.

Opony dostawcze Chengshan

Chengshan CSC-902

Zbieramy opinie.

Od 394 szt.
Chengshan ciężko przypisać do konkretnego miejsca, marka obecna jest już w ponad 100 krajach na całym świecie. Swoją genezę ma jednak w urokliwym mieście w prowincji Shandong, któremu zawdzięcza swoją aktualną nazwę.

Od 1976 roku firma, początkowo jako Rongcheng, produkowała ogumienie dla przemysłu. Już po blisko 10 latach z fabryki koncernu wyjechały pierwsze opony radialne dla samochodów osobowych.

Następne lata przyniosły dla marki niekończące pasmo sukcesów i wyróżnień. Rosnąca popularność sprawiła, że koncern w 2004 roku dołączył do elitarnego grona „500 najbardziej wartościowych firm w Chinach”. Ten rok na zawsze zapisze się na kartach historii producenta, otwierając zupełnie nowy, międzynarodowy etap działalności. Został on przypieczętowany w Wielkiej Hali Ludowej prezentacją całkowicie odświeżonego loga marki.

Zaledwie dwa lata później, w 2006 roku, Chengshan połączyło siły z należącym do 10 największych światowych producentów amerykańskim koncernem Cooper Tires, ugruntowując tym samym swoją pozycję na międzynarodowym rynku opon.

Dziś Chengshan Group zatrudnia blisko 8,000 pracowników, którzy w nowoczesnym zakładzie zajmującym przestrzeń ponad miliona metrów kwadratowych, produkują wysokiej jakości ogumienie dla samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ale także flot towarowych, maszyn rolniczych i przemysłu.

Opinie o oponach Chengshan

100% klientów
zadowolonych z zakupu opon tej marki
100%
Ocena łączna
3,5/5
1 ocen