Filtry

Opony samochodowe

Zastosuj
Szukaj opon

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-

1 produkt

Zobacz produkty

Opony Bridgestone 265/70 R18

Transport GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 2 092

887 szt.
Kup
 • Darmowa dostawa w 24h
 • Dostawa z montażem
 • Największy sklep w Polsce
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.

Opony Bridgestone

Opony Bridgestone są produkowane przez jeden z największych koncernów w branży. Jest to japońska firma, która powstała w 1931 roku w mieście Kurume. Opony Bridgestone przez kilka sezonów były użytkowane w bolidach Formuły 1. Takim zaufaniem są obdarza tylko te produkty, które charakteryzują się najlepszą jakością. Opony marki są produkowane w oparciu o najnowocześniejsze dostępne technologie. Jazda na oponach Bridgestone to bezpieczeństwo w zróżnicowanych warunkach spotykanych na drodze i wyjątkowy komfort. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opon marki w naszym sklepie.

Opony 265/70 R18

Opony w rozmiarze 265/70 R18 przeznaczone są do użytku w samochodach terenowych i z napędem na cztery koła. Liczba 265 to dokładne wyznaczenie w milimetrach szerokości opony. Kolejna liczba dotyczy już wysokości profilu opony, która wynosi tutaj 70% z 265 mm szerokości. Wielka litera R to informacja dla użytkownika, że budowa opony oparta jest na konstrukcji radialnej. Ostatnie dane z rozmiaru (liczba 18) to określenie w calach średnicy felgi, która może być montowana z oponą w rozmiarze 265/70 R18. Nie wiesz, który model opony w rozmiarze 265/70 R18 wybrać? Opinie naszych użytkowników pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

 • Darmowa
  dostawa w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • Dostawa
  z montażem
  Twoje opony lub felgi dostarczamy do
  wybranego przez Ciebie serwisu
  wymiany.

 • Największy sklep
  w Polsce
  Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!