Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Filtrowanie listy
  • Goodride (315)

Opony letnie: Goodride

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Goodride

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Goodride H600
Autor:Bocik
Ocena Bocik: 3,2 1112000

Zdecydowanie odradzam tą oponę. Na suchym trzyma sie dobrze ścieralność bardzo znikoma. Gdy jest ciepło bardzo piszczą, ruszenie ze świateł z piskiem opon to pestka, ale to raczej jest jej minus. Za to na mokrym katastrofa. Były w poprzednim sezonie na przodzie to samochód na mokrej nawierzchni jeździł jak chciał w tym sezonie założyłem je na tył (bo na przód kupiłem nowe Klebery) i dziś o mało na zakręcie przy prędkości normalnej na mokrej nawierzchni tył nie wyprzedził przodu (dlatego oceniam tą oponę by ostrzec innych potencjalnych jej nabywców). Opona na mokrej nie mówiąc już pokrytej wodą nawierzchni zachowuje się fatalnie. Nie polecam tej opony chyba, że do bardzo spokojnej jazdy. Bo cena jest dość niska jak na taką oponę. Rozmiar mojej opony to 185/65 R14, ale rozmiarowo to to samo co ta R15. więcej »

Goodride H600
opona tylko do suchej nawierzchni
Ocena miha: 3,4 1114000

Przejechałem na tych oponach ok.10 tys km, opona o małej ścieralności, nigdy nie uległa wybrzuszeniu ani innym awariom, cicho pracuje, natomiast zachowanie się jej na mokrej nawierzchni to jest tragedia. podczas hamowania na mokrym zachowuje się jeszcze jako tako, ale przy skrętach strasznie ucieka, zarzuca. Mam auto bardzo sprawne, dobrze wyważone, natomiast wszystko to traci sens gdy popada deszcz. Teraz kupuję zimówki, a na wiosnę inwestuję w inne opony, bo na H600 nie da się bezpiecznie jeździć. Wywalam je bez żalu mimo iż bieżnik jest prawie jak nowy. pozdrawiam więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Goodride

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Goodride

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Goodride SW601
Jestem zadowolony z tych opon.
Ocena truten23: 4,6 1111600

Kupiłem te opony właściwie dlatego że cena była korzystna i opinie dobre. Nie zawiodłem się na nich. Idealnie trzymają auto na suchym. Bardzo dobra przyczepność na mokrym. W suchym, kopnym śniegu czuć że opona trzyma się i przedziera przez śnieg. Na mokrym śniegu trzyma się całkiem pewnie i daje dobre poczucie kontroli. Na litym lodzie, no jak to na lodzie, ślizga się jak każda. Opona jest bardzo cicha, prawie jak letnie, co słychać w porównaniu do moich starych Dębic frigo 2, które wyły. Osobiście polecam. więcej »

Goodride SW608
Tania chińszczyzna
Ocena bircov: 3,1 111000

Opon tych nie kupiłem sam, dostałem je razem z samochodem. Nie jestem zwolennikiem przesadnego oszczędzania, a te opony mogą być tego przykładem. Mają brzydki bieżnik, są dość hałaśliwe i nie mają zbyt dobrych właściwości w żadnych warunkach. Jedyny plus to, że póki co mnie nie zawiodły awarią. Generalnie polecam dopłacić trochę i kupić coś porządniejszego. więcej »

Lista wszystkich opon zimowych