Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Goodride

Zastosuj

Pokaż Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy
dostarczyć do serwisu montażowego.

Jeśli zamówisz do 15:00, możesz zarezerwować montaż nawet jutro!

Dostarczamy opony do serwisów wymiany. Do wyboru masz 922 warsztaty w całym kraju. Dostawa gratis w wybranym przez Ciebie terminie - rezerwujesz dzień i godzinę montażu. Wymiana wg cennika serwisu.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Goodride

Opony Goodride

Opony Goodride produkowane są przez niezależny koncern Hangzhou Zhongce Rubber Co., Ltd.,, który posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji ogumienia. Produkcja opon Goodride odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii i najlepszych jakościowo mieszanek gumowych. Opony marki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane od tego typu produktów. Jazdach na oponach Goodride charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz opony Goodride dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Życzymy udanych zakupów!

Ranking opon letnich Goodride

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 100 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,8 1111800 (2 opinie)
opona letnia Ocena 4,2 1111200 (28 opinii)
opona letnia Ocena 4,0 11110000 (17 opinii)
opona letnia Ocena 3,6 1116000 (26 opinii)
opona letnia Ocena 3,4 1114000 (59 opinii)
opona letnia Ocena 3,2 1112000 (13 opinii)
opona letnia Ocena 3,0 111000 (7 opinii)
opona letnia Ocena 2,9 1190000 (21 opinii)

Ranking opon zimowych Goodride

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 100 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (35 opinii)
opona zimowa Ocena 4,4 1111400 (2 opinie)
opona zimowa Ocena 3,3 1112000 (43 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Goodride w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Goodride, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Goodride. Są to modele marki Goodride, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Ostatnio dodane opinie

opony letnie Goodride

opona Letnie Goodride H600

Autor:Bocik
Ocena Bocik: 3,2 1112000

Zdecydowanie odradzam tą oponę. Na suchym trzyma sie dobrze ścieralność bardzo znikoma. Gdy jest ciepło bardzo piszczą, ruszenie ze świateł z piskiem opon to pestka, ale to raczej jest jej minus. Za to na mokrym katastrofa. Były w poprzednim sezonie na przodzie to samochód na mokrej nawierzchni jeździł jak chciał w tym sezonie założyłem je na tył (bo na przód kupiłem nowe Klebery) i dziś o mało na zakręcie przy prędkości normalnej na mokrej nawierzchni tył nie wyprzedził przodu (dlatego oceniam tą oponę by ostrzec innych potencjalnych jej nabywców). Opona na mokrej nie mówiąc już pokrytej wodą nawierzchni zachowuje się fatalnie. Nie polecam tej opony chyba, że do bardzo spokojnej jazdy. Bo cena jest dość niska jak na taką oponę. Rozmiar mojej opony to 185/65 R14, ale rozmiarowo to to samo co ta R15.

opona Letnie Goodride H600

opona tylko do suchej nawierzchni
Ocena miha: 3,4 1114000

Przejechałem na tych oponach ok.10 tys km, opona o małej ścieralności, nigdy nie uległa wybrzuszeniu ani innym awariom, cicho pracuje, natomiast zachowanie się jej na mokrej nawierzchni to jest tragedia. podczas hamowania na mokrym zachowuje się jeszcze jako tako, ale przy skrętach strasznie ucieka, zarzuca. Mam auto bardzo sprawne, dobrze wyważone, natomiast wszystko to traci sens gdy popada deszcz. Teraz kupuję zimówki, a na wiosnę inwestuję w inne opony, bo na H600 nie da się bezpiecznie jeździć. Wywalam je bez żalu mimo iż bieżnik jest prawie jak nowy. pozdrawiam

opony zimowe Goodride

opona Zimowe Goodride SW601

tania i dobra
Ocena Waldek: 5,3 1111130

Musiałem kupić nowe zimówki, z racji na ograniczony budżet wybór padł na Goodride. W drugim aucie mam zamontowane Dębica Frigo 2, więc pokuszę się o małe porównanie. W kopnym śniegu i błocie pośniegowym zachowują się podobnie czyli dobrze. Na lodzie obie się ślizgają, ale wiadomo że tutaj pomogą tylko kolce. Natomiast jeśli chodzi o mokrą i suchą nawierzchnię to na Goodride jedzie się pewniej niż na Dębicy. Lepiej trzymają w łukach i przy wyższych prędkościach ma się poczucie stabilności (auto nie pływa). Na Goodride przejechałem ostatniej zimy 10 tys. km i, oceniając wzrokowo, nie widać oznak zużycia. Podsumowując, są to dobre oponki w przystępnej cenie.

opona Zimowe Goodride SW608

Tania chińszczyzna
Ocena bircov: 3,1 111000

Opon tych nie kupiłem sam, dostałem je razem z samochodem. Nie jestem zwolennikiem przesadnego oszczędzania, a te opony mogą być tego przykładem. Mają brzydki bieżnik, są dość hałaśliwe i nie mają zbyt dobrych właściwości w żadnych warunkach. Jedyny plus to, że póki co mnie nie zawiodły awarią. Generalnie polecam dopłacić trochę i kupić coś porządniejszego.

Modele opon Goodride

Wszystkie modele opon marki Goodride dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Goodride spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Goodride. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Goodride.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Goodride. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Goodride.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Goodride. Każda z opon Goodride dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.