Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Goodride

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Goodride

Opony Goodride

Opony Goodride produkowane są przez niezależny koncern Hangzhou Zhongce Rubber Co., Ltd.,, który posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji ogumienia. Produkcja opon Goodride odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii i najlepszych jakościowo mieszanek gumowych. Opony marki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane od tego typu produktów. Jazdach na oponach Goodride charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz opony Goodride dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Życzymy udanych zakupów!

Ranking opon letnich Goodride

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,0 11110000 (17 opinii)
opona letnia Ocena 3,7 1117000 (19 opinii)
opona letnia Ocena 3,5 1115000 (22 opinii)
opona letnia Ocena 3,4 1114000 (59 opinii)
opona letnia Ocena 3,2 1112000 (13 opinii)
opona letnia Ocena 3,0 111000 (7 opinii)
opona letnia Ocena 2,9 1190000 (21 opinii)

Ranking opon zimowych Goodride

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (1 opinia)
opona zimowa Ocena 4,6 1111600 (31 opinii)
opona zimowa Ocena 3,1 111000 (34 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Goodride w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Goodride, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

  • Goodride SW608
    Goodride SW608

    Typ: opona zimowa. Bieżnik: kierunkowy – bardzo dobre zachowanie na mokrej nawierzchni. ...

  • Goodride SW601
    Goodride SW601

    Goodride SW601 to opona zimowa klasy budżetowej (niskiej) o asymetrycznym wzorze bieżnika. ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Goodride. Są to modele marki Goodride, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Modele opon Goodride

Wszystkie modele opon marki Goodride dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Goodride spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Goodride. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Goodride.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Goodride. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Goodride.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Goodride. Każda z opon Goodride dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Goodride oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Goodride odpowiednie dla Twojego auta.