Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

 

Dzięki zakupom w sklepie OPONEO.PL oszczędzasz czas i pieniądze. Nasza szeroka oferta sprawia, że na pewno znajdziesz opony odpowiednie dla siebie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Kupując u nas otrzymujesz fachową poradę i zostajesz obsłużony z najwyższym profesjonalizmem.

 

Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo transakcji jest naszym priorytetem. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są w oparciu o technologię SSL. O prawidłową realizację Twojego zamówienia dba 100 wykwalifikowanych pracowników: od programistów i administratorów IT przez profesjonalistów z Biura Obsługi Klienta aż po pracowników magazynu.

 

Gwarancja dostępności

500 000 opon jest gotowych do natychmiastowego transportu do Państwa rąk. W naszym sklepie, przy każdym produkcie prezentujemy informację o jego dostępności oraz terminie dostawy do Państwa. Dzięki naszemu systemowi rezerwacji produktu, Klient posiada gwarancję otrzymania zamawianych opon nawet w okresach największego popytu.

 

Nowe, oryginalne produkty

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego też informujemy, że w okresie sezonu letniego i zimowego większość sprzedawanych produktów pochodzi z bieżącego roku, a średnia data produkcji opon nie przekracza kilku miesięcy. Zakupy opon z najnowocześniejszych fabryk w całej Europie dają naszym Klientom gwarancję otrzymania produktów najwyższej jakości.
Sprzedajemy opony nie starsze niż 18 miesięcy od daty ich wyprodukowania. Dzięki tej zasadzie skracamy okres przewidziany do sprzedaży przez polską normę PN-C94300-7 o połowę! Treść wspomnianej normy to "Ogumienie - pakowanie, przechowywanie i transport": opony do 3 lat od daty ich produkcji mogą być swobodnie wprowadzone, magazynowane, dystrybuowane i sprzedawane, zachowując jednocześnie wszystkie swoje parametry w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji.

 

Bezpłatna dostawa w ciągu 24 godzin

OPONEO.PL S.A. posiada nowoczesne centrum logistyczne, pozwalające wysłać dziennie do indywidualnych Odbiorców 15 000 opon. Sprzedawane przez nas produkty są doręczane bezpłatnie na terenie całego kraju. Większość przesyłek jest doręczanych do naszych Klientów w przeciągu 24 godzin.

 

Dostawa z montażem

OPONEO.PL S.A. oferuje możliwość montażu zakupionych opon w ponad 891 serwisach partnerskich na terenie całego kraju. Dzięki systemowi rezerwacji zapewniamy dogodny dla Państwa wybór terminu montażu opon. Gwarantujemy wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalizm wykonania usługi, co przełoży się na bezpieczeństwo na drodze.

Dlaczego my?

 • lider rynku nieprzerwanie od 2001 roku,
 • 520 000 opon w magazynie,
 • ponad 100 pracowników dbających o sprawną realizację
  Państwa zamówień,
 • 2 000 000 zadowolonych Klientów,
 • spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych
  w Warszawie od września 2007,
 • Polska Firma obecna na rynku europejskim – sklepy w Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Anglii, Austrii, Holandii, Turcji, Irlandii, Czechach oraz Polsce,
 • Sklep internetowy rekomendowany przez producentów opon – Goodyear, Dunlop, Bridgestone, Fulda, Dębica, Firestone, Dayton, Sava, Pirelli.

Co jeszcze chciałbyś o nas wiedzieć?

801 11 43 43

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

- lub - Rozpocznij zakupy