Menu

Opony Autogrip

Ocena producenta
4,7
na podstawie 4 opinii
Wybierz szerokość
Wybierz profil
Wybierz średnicę
Wybierz markę auta
Wybierz model auta

Autogrip to chiński producent, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny na polskim rynku. Opony tej firmy charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości i zaliczane są do klasy ekonomicznej.


Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań modele tej firmy doskonale sprawdzają się nie tylko podczas codziennych podróży, ale także w nieco cięższych warunkach drogowych. Do opon tego producenta coraz częściej przekonują się nawet najbardziej wymagający klienci. Firma do swojej produkcji wykorzystuje materiały bardzo dobrej jakości, dzięki którym opony charakteryzują się dużą wytrzymałością.


W ofercie producenta znajdziemy nie tylko tanie opony do samochodów osobowych. Zadowoleni powinni być również posiadacze aut z napędem na cztery koła.


Autogrip to opony, które cechuje wytrzymałość dlatego też zapewnią komfort każdego dnia. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie dobrą jakość i precyzję wykonania w rozsądnej cenie.


Warto dodać, że opony sprawują się również bez zarzutu na nierównej nawierzchni, dzięki czemu bezpiecznie pokonamy nawet najbardziej wyboistą drogę.


Modele tej marki wybierane są przez klientów coraz częściej nie tylko ze względu na rozsądną cenę. Klienci cenią w tych oponach również znakomitą wytrzymałość.


Warto wiedzieć, że opony Autogrip nalezą do znanego koncernu Fullrun Tyre Corp, który specjalizuje się w produkcji opon oraz w handlu hurtowym i detalicznym, a produkty tej firmy rozpoznawalne są na całym świecie.


Autogrip stosuje w produkcji swoich opon mieszankę gumową, wzbogaconą o wiązki krzemionki. Dzięki temu produkty tej marki utrzymują elastyczność nawet w zakresie wysokich temperatur.

Opony Autogrip na sezon letni

Opinie naszych klientów:

W wyborze odpowiedniego modelu pomóc mogą opinie o oponach Autogrip. Sprawdź co na ich temat sądzą nasi klienci, którzy mieli okazję przetestować ich zachowanie na drodze, ekonomię oraz komfort jazdy.

 • Pedro 6,0

  Autogrip P308

  Doskonała jakość i wydajność. Niesamowita przyczepność na mokrej nawierzchni, ścierają się powoli, nawet na froncie. Więcej >
 • Patryk Nowak 4,5

  Autogrip P308

  są bardzo ładne i wygodne Więcej >
 • Krystyna Stolarska 4,4

  Autogrip P308

  Jeżeli zajdzie potrzeba, kupię jeszcze raz. Więcej >