Menu

Opony Autogrip

Ocena producenta
4,7
na podstawie 4 opinii
Popularne rozmiary:
Autogrip 205/55 R16Autogrip 195/65 R15Autogrip 225/45 R17Autogrip 175/65 R14Autogrip 185/65 R15 Rozwiń listę rozmiarów Zwiń listę rozmiarów

Autogrip to chiński producent, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny na polskim rynku. Opony tej firmy charakteryzują się dobrym stosunkiem ceny do jakości i zaliczane są do klasy ekonomicznej.


Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań modele tej firmy doskonale sprawdzają się nie tylko podczas codziennych podróży, ale także w nieco cięższych warunkach drogowych. Do opon tego producenta coraz częściej przekonują się nawet najbardziej wymagający klienci. Firma do swojej produkcji wykorzystuje materiały bardzo dobrej jakości, dzięki którym opony charakteryzują się dużą wytrzymałością.


W ofercie producenta znajdziemy nie tylko tanie opony do samochodów osobowych. Zadowoleni powinni być również posiadacze aut z napędem na cztery koła.


Autogrip to opony, które cechuje wytrzymałość dlatego też zapewnią komfort każdego dnia. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie dobrą jakość i precyzję wykonania w rozsądnej cenie.


Warto dodać, że opony sprawują się również bez zarzutu na nierównej nawierzchni, dzięki czemu bezpiecznie pokonamy nawet najbardziej wyboistą drogę.


Modele tej marki wybierane są przez klientów coraz częściej nie tylko ze względu na rozsądną cenę. Klienci cenią w tych oponach również znakomitą wytrzymałość.


Warto wiedzieć, że opony Autogrip nalezą do znanego koncernu Fullrun Tyre Corp, który specjalizuje się w produkcji opon oraz w handlu hurtowym i detalicznym, a produkty tej firmy rozpoznawalne są na całym świecie.


Autogrip stosuje w produkcji swoich opon mieszankę gumową, wzbogaconą o wiązki krzemionki. Dzięki temu produkty tej marki utrzymują elastyczność nawet w zakresie wysokich temperatur.

Opony Autogrip na sezon letni

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom