Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Filtrowanie listy
  • Yokohama (1638)

Opony letnie: Yokohama

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Yokohama

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Yokohama Blue Earth AE01
Bardzo dobra i bezproblemowa opona. Polecam bo warto.
Ocena D.M: 5,7 1111160

Długo się zastanawiałem nad wyborem opon aż w końcu zdecydowałem się na zakup Yokohamy.Powiem tak że przy wymianie starych opon na Yokohamy nie było żadnych problemów.Opony świetnie odlane i nie poszedł na nie żaden ciężarek.Świetnie trzymają się asfaltu, w ulewne dni świetnie odprowadzają wodę i nie ściąga auta gdy najedziemy w większą kałużę.B.dobrze radzą sobie w polnej trasie u mnie to kamienie, żwir no i dziury, i o dziwo opony bardzo wytrzymałe na uszkodzenia.Bardzo ciche przez co polepszył się komfort jazdy jak i małe opory toczenia przez co spadło zużycie paliwa średnio 1l na 100km. Przy agresywnej jeździe troszkę szybciej się ścierają niż ich poprzedniczki, ale i tak są o niebo lepsze.Jak dla mnie opony świetne i nie drogie, więc po co przepłacać. Szczerze polecam Yokohamy !!! więcej »

Yokohama Blue Earth AE01
Są fenomenalne - szczerze polecam
Ocena Jarek: 5,4 1111140

O Yokohamach słyszałem już pozytywne opinie od kilku użytkowników, którzy bardzo interesują się swoimi autami i szukają najlepszych rozwiązań. potwierdzam, są to najlepsze opony jakie kiedykolwiek miałem. Wyczuwalnie są cichsze od innych które wcześniej użytkowałem w tym samym rozmiarze (np Nokian, Michelin) w grupie opon 200-300 zł za sztukę. Oprócz tego opona bardzo dobrze zachowuje się na drodze. Jest pewna i dla każdego kierowcy jeżdżącego normalnie, zapewni komfort i bezpieczeństwo prowadzenia w każdych warunkach. Na mokrej nawierzchni opona także daje sobie świetnie radę, to samo przy porównaniu obciążonego i pustego samochodu. Szczerze polecam. więcej »

Opony zimowe: Yokohama

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Yokohama

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Yokohama W Drive
Autor:Arranho
Ocena Arranho: 5,4 1111140

Dziś kupiłem kpl. tych opon (za PLN189,-/1 szt.) skuszony atrakcyjną ceną i pochlebnymi opiniami użytkowników. Po założeniu postanowiłem przejechać na nich ok. 20 km w celu prawidłowego ułożenia i "zmatowienia" po czym pojechałem na sobie znany odcinek "testowy". Jestem bardzo ale to bardzo pozytywnie zaskoczony własnościami tych opon! Uczucie jakby auto miało nie zimówki tylko letnie baletki! Na oszronionej i lekko ośnieżonej (ok. 2 cm śniegu) szosie, do 60 km/h opona "trzyma" w zasadzie jak letnia latem. Lekkie znoszenie boczne zaobserwowałem dopiero na długim łuku przy prędkości 95...100 km/h. Próba hamowania wyszła znakomicie! Nie mam jeszcze głębokiego śniegu ani lodu, więc nie umiem ocenić ruszania w śniegu ze startu stojącego oraz zachowania przy dużych prędkościach w śniegu. Jednak już te wstępne "badania" pokazują, że te opony to mój najlepszy zakup od 1997 roku! Po sezonie napiszę więcej szczegółów. Pozdrawiam wszystkich! więcej »

Yokohama W Drive
Wyczes nie kapeć
Ocena Michał: 5,1 111110

Do tej pory używałem zaufanych zimówek Continental. Wszystkie modele wysokie. Jeździłem też na flagowych zimówkach Michelin. Ale zdarzyła się w tym roku sytuacja, jak gość biorący zakręt przede mną na lodzie zatrzymał się bokiem na krawężniku z drugiej strony drogi. Ja zatrzymałbym się na nim, ale opony nie drgnęły nawet na zakręcie. Jechałem po lodzie jak po szynach, a wcale nie była to mała prędkość. Od tej pory gardzę Continentalami. No może nie do końca, bo letnie na pewno kupię Conti. Wracając do Yokohama, mogę polecić każdemu. Trzymają się dobrze w każdych warunkach. Ciężko ocenić mi tylko ścieralność, bo to pierwszy sezon, ale po całym sezonie dalej wyglądają jak nowe. Czyli chyba jest ok. więcej »

Opony całoroczne: Yokohama

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Yokohama

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Yokohama Y354
Opony bardzo dobre
Ocena mario 66: 5,5 1111140

Opony kupiłem przez przypadek dwa lata temu. Aktualnie kupiłem już drugi komplet. Na pierwszym przejechałem ponad 120 tys km i nie miałem żadnych problemów z nimi. Na drodze zachowywały się bez zarzutów. więcej »

Yokohama Y354
Dobre opony w odpowiedniej cenie
Ocena Piotr: 4,9 1111800

Bardzo fajne opony w konkurencyjnej cenie. polecam. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych