Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Filtrowanie listy
  • Wanli (377)

Opony letnie: Wanli

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Wanli

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Wanli S 1097
Tej marki bym nie polecał, lepiej kupić markową oponę typu Toyo, Yokohama
Ocena Marcin: 3,6 1116000

Cena=jakość a w tej oponie jak sama cena pokazuje jakość jest niska, nie posiada rantów ochronnych na felgę. Co prawda opona jest cicha podczas jazdy lecz jej właściwości jezdne pozostawiają wiele do życzenia, ma bardzo duże skłonności do wpadania w poślizg na suchej nawierzchni a na mokrej to jest tragedia, ciężko jest ruszyć żeby nie zboksowały koła. Nie polecam tej opony, lepiej dołożyć trochę kasy i kupić markową oponę typu Toyo, Yokohama. więcej »

Wanli S 1015
Totalny szajs.
Ocena Łukasz Warszawa: 2,9 1190000

Słuchajcie po trzech miesiącach urzytkowania tych opon zaczęła coś mi drgać kierownica a zawieszenie na bank jest dobre założyłem na próbe stare opony tzn całe koła(pozyczyłem od kolegi) i nic nie drgało pojechałem do majstra od kól i okazało sie ze tak bija ze nie da sie juz nic z tym zrobic , nie wiem co dalej -reklamować czy wywalic więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Wanli

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Wanli

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Wanli SNOWGRIP
Autor:Adamjob
Ocena Adamjob: 4,4 1111400

Przy normalnej jeździe ( ale również ponad 200 km/h na autostradzie w RFN ), w samochodzie nie wpuszczającym hałasu do środka nie ma się o co przyczepić. Mieszkam w górach, jeżdżę również po dużym śniegu i najzwyczajniej nie myślę o oponach. Zaliczyłem również bardzo ostre awaryjne hamowanie na A4 i być może dzięki układom Citroena, a być może dzięki oponom jesteśmy cali i zdrowi. Bajki o słabej jakości chińskich opon piszą prawdopodobnie producenci europejscy. więcej »

Wanli SNOWGRIP
Dobre
Ocena Keri: 4,4 1111400

Używam ich w Fordzie Mondeo. Bardzo dobre na śniegu. W b. niskich temperaturach jazda prawie jak po suchej nawierzchni. Oczywiście w granicach rozsądku. Bez problemu rusza z miejsca a bieżnik zapewnia bezpieczne hamowanie. Zalety niska cena. Wady b. głośne, no i spalanie paliwa wzrosło :( więcej »

Lista wszystkich opon zimowych