Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Filtrowanie listy
  • GT Radial (153)

Opony letnie: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie GT Radial

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Champiro UHP 1
Opona godna uwagi
Ocena Mateusz: 4,7 1111700

Opona bardzo dobrze się sprawuje we wszystkich warunkach, oprócz głębokiego i mokrego śniegu. Na śniegu sypkim, przy mrozie, sprawuje się bardzo dobrze. Dość korzystny stosunek cena/jakość, jeśli nie wymagamy najwyższych właściwości. Trzeba tylko przyzwyczaić się do jazdy w głębokim śniegu, ponieważ opona bardzo łatwo gubi przyczepność(mogło to być nasilone w moim przypadku dość dużą mocą i momentem). Tak poza tym, to przyzwoita opona całoroczna, w przyzwoitej cenie. Trzeba tylko pamiętać, że nawet najlepsza opona zimowa nie zwalnia nas z obowiązku jazdy z wyobraźnią, więc nie oczekujmy cudów od opon całorocznych. Pozdrawiam. więcej »

GT Radial Champiro HPY
Dobry kompromis cena/jakość.
Ocena Wojtek: 4,8 1111800

Opony założone ok.połowy marca. Do tego momentu przejechałem ok. 5000, wszystko w idealnym porządku. Hamowanie na mokrej nawierzchni wydaje się być b. dobre, a miałem okazję przetestować, wybiegła mi sarna pod koła, udało się uniknąć zderzenia. Jedyne co zalecił wulkanizator, to trochę wyższe ciśnienie niż zalecane, ze względu na miękkość mieszanki. Zobaczymy jak będzie ze zużyciem po większych przebiegach. więcej »

Opony zimowe: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie GT Radial

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Champiro WinterPro HP
Tania i dobra
Ocena Kierna: 4,6 1111600

Opony jeździły nie długo w moim 200 konnym samochodzie, ale naprawdę dawały radę na śniegu, - testowałem je akurat w bardzo wysokich górach bo po zmianie byłem w Megeve a tam wiadomo śniegu nie brakuje. Żadnych problemów z przyczepnością, opona cicha, nie przeszkadzała na długiej trasie PL - FR. Za tą cenę to naprawdę wyśmienity zakup. Polecam- nie warto przepłacać ! więcej »

GT Radial Champiro WinterPro HP
opona ok
Ocena Raf82: 4,5 1111500

Bardzo dobrze jeździ się na nich po mokrym podłożu: śniegu, błocie itp. Szybko odprowadzają błoto i śnieg, a przyczepność jest super nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Nie mogę doczekać się prawdziwej zimy żeby znów zobaczyć na co je stać. więcej »

Opony całoroczne: GT Radial

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych GT Radial

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

GT Radial Savero HT Plus
Dobra opona w dobrej cenie
Ocena Michał: 3,9 1119000

Opona przystosowana do jazdy po asfalcie i tu dobrze się sprawuje w terenie; niestabilna nawierzchnia, błoto, kolejny itp. niestety odpada. Atrakcyjna cena i wygląd samej opony to jej plus. Przejechałem na nich 15 tys.kilometrów jak do tej pory jest dobrze . więcej »

GT Radial Savero HT Plus
Polecam te opony. W samochodzie terenowym spisują się ok.
Ocena gromlew: 5,4 1111140

Spisują się bardzo dobrze. Polecam do samochodów terenowych. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych