Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Rockstone

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy
dostarczyć do serwisu montażowego.

Jeśli zamówisz do 15:00, możesz zarezerwować montaż nawet jutro!

Dostarczamy opony do serwisów wymiany. Do wyboru masz 852 warsztaty w całym kraju. Dostawa gratis w wybranym przez Ciebie terminie - rezerwujesz dzień i godzinę montażu. Wymiana wg cennika serwisu.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Rockstone

Opony Rockstone

Od 2006 roku marka Rockstone systematycznie unowocześnia swoje fabryki dzięki czemu opony Rockstone charakteryzują się lepszą jakością, a klienci marki mają coraz większy wybór modeli opon. Nowoczesne maszyny, w które wyposażone są zakłady produkcyjne tej marki pozwalają na bardziej wytężoną produkcję niż do tej pory. Opony Rockstone zdobywają wiele certyfikatów (np. ISO-9001). Bogata oferta opon Rockstone zawiera produkty, które nie dość, że charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości to jeszcze można zakupić je w niemal każdym rozmiarze.

Ranking opon letnich Rockstone

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 80 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,8 1111800 (23 opinii)
opona letnia Ocena 4,7 1111700 (10 opinii)

Ranking opon zimowych Rockstone

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 80 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 3,6 1116000 (10 opinii)
opona zimowa Ocena 2,9 1180000 (10 opinii)
opona zimowa Ocena 2,7 1160000 (16 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Rockstone w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Rockstone, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Rockstone. Są to modele marki Rockstone, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Ostatnio dodane opinie

opony letnie Rockstone

opona Letnie Rockstone F109

Dobre opony
Ocena Adrian: 5,1 111110

Jestem zadowolony z tych opon jak narazie spisuja sie dobrze i dobrze trzymaja sie drogi

opona Letnie Rockstone F109

Za te pieniądza opona spełnia swoje zadanie
Ocena Dawid: 4,9 1111900

Zbyt krótki dystans przejechałem na tych oponach aby moja ocena była jakaś miarodajna ale generalnie nie zauważyłem do tej pory żadnych przyczyn, dla których miałbym oponę negatywnie ocenić. Dlatego polecam osobom, które nie są rajdowcami na drodze, lecz czerpią przyjanośc z jazdy.

opony zimowe Rockstone

opona Zimowe Rockstone Eco Snow SUV

Nędzna opona za małe pieniądze
Ocena rysiu_521: 3,3 1113000

Opony dużo lepiej spisuja sie w warunkach strikte zimowych gdzie przychodzi im zmagac sie ze śniegiem niż w warunkach jesiennych czy wiosennych. Sa bardzo miekkie dla jednych to plus dla innych minus. Przed zakupem radze poszukać dokładnych informacji w necie.

opona Zimowe Rockstone Eco Snow

Ogólnie tylko dobre, ale fatalne podczas
Ocena Assen: 3,0 111000

Opona sprawowała się poprawnie tylko przez pierwsze pół roku i pod koniec sezonu troche się posypała. Straciła na przyczepności i stała się bardzo głośna. Zużycie bieżnika wyglada na ok 50-60% w stosunku do nowości a wiec też z trwałościa jest średnio.

Modele opon Rockstone

Wszystkie modele opon marki Rockstone dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Rockstone spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Rockstone. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Rockstone.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Rockstone. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Rockstone.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Rockstone. Każda z opon Rockstone dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Rockstone. Wybierz najlepsze dla siebie opony Rockstone.

Rozmiar opony

Wybierz odpowiedni dla swojego samochodu rozmiar opon Rockstone. Sprawdź najpopularniejsze rozmiary opon z oferty Rockstone.