Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Apollo

Zastosuj

Pokaż Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy
dostarczyć do serwisu montażowego.

Jeśli zamówisz do 15:00, możesz zarezerwować montaż nawet jutro!

Dostarczamy opony do serwisów wymiany. Do wyboru masz 917 warsztatów w całym kraju. Dostawa gratis w wybranym przez Ciebie terminie - rezerwujesz dzień i godzinę montażu. Wymiana wg cennika serwisu.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Apollo

Opony Apollo

Opony Apollo to marka pochodząca z Indii, która powstała w 1972 roku. Jej właścicielem jest firma o takiej samej nazwie, która od początku swojej działalności rozwija się bardzo dynamicznie. Do Apollo Tyres należy holenderski Vredestein oraz Dunlop z Afryki Południowej. Opony Apollo montowane są m. in. w samochodach VW Polo produkowanych w Indiach. Marka ta charakteryzuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Modele opon Apollo eksportowane są do kilkudziesięciu krajów na świecie. Najpopularniejsze modele Apollo to: Acelere, Amazer i Acelere Winter. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opon Apollo.

Ranking opon letnich Apollo

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 100 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,8 1111800 (5 opinii)
opona letnia Ocena 3,7 1116000 (1 opinia)

Ranking opon zimowych Apollo

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 100 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,5 1111140 (1 opinia)
opona zimowa Ocena 2,6 1160000 (10 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Apollo w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Apollo, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Apollo. Są to modele marki Apollo, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Ostatnio dodane opinie

opony letnie Apollo

opona Letnie Apollo Alnac 4G

rewelacja jak za tak małą kase
Ocena irek: 5,5 1111140

opony wybrałem ze względu na etykietę C- opory toczenia B- przyczepność na mokrej powierzchni i 69 db głośność oraz test ADAC gdzie były wśród opon polecanych.Opony jak do tej pory odzwierciadlają swoje dane z etykiety.Nie ustępują wcale FULDZIE ecocontrol.Mam nadzieję że ścieralność będzie rozsądna i wytrzymają trochę tyś. km

opona Letnie Apollo Alnac 4G

Polecam
Ocena Satachu: 5,9 1111190

Opony świeżo kupione i jak na chwilę obecną rewelacja. Cena również bdb. Przesiadłem się z Fuldy i czuję dużą różnicę w prowadzeniu autka zwłaszcza na zakrętach. co do zużycia to jeszcze nie wiem bo ok 2 tys zrobiłem głównie trasa.

opony zimowe Apollo

opona Zimowe Apollo Acelere Winter

opona mierna
Ocena alfa alfa alfa amen: 2,6 1160000

Opony od tygodnia na samochodzie a ja jeszcze nie moge dojść do siebie co ja kupiłem i dlaczego. Tyle jest oponii w necie ,można się popytać u wulkanizatora że nie kupuje się tanich chińczyków szczegolnie na zime , gdzie potrzebna jest pewność w prowadzeniu. Na tych oponach po pierwszym tygodniu boje się jechac ...masakra

opona Zimowe Apollo Acelere Winter

Niezłe ale na krótko
Ocena Załuski: 2,6 1160000

Kupilem sobie dwie sztuki -na probe-i teraz już wiem że nie kupie więcej. Beznadziejne prowadzenie w deszczu a na śniegu już dwa razy w ciegu dwoch dni miałem problemy z ruszeniem z parkingu.

Modele opon Apollo

Wszystkie modele opon marki Apollo dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Apollo spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Apollo. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Apollo.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Apollo. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Apollo.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Apollo. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Apollo.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Apollo. Każda z opon Apollo dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.