Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Apollo

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Apollo

Opony Apollo

Opony Apollo to marka pochodząca z Indii, która powstała w 1972 roku. Jej właścicielem jest firma o takiej samej nazwie, która od początku swojej działalności rozwija się bardzo dynamicznie. Do Apollo Tyres należy holenderski Vredestein oraz Dunlop z Afryki Południowej. Opony Apollo montowane są m. in. w samochodach VW Polo produkowanych w Indiach. Marka ta charakteryzuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Modele opon Apollo eksportowane są do kilkudziesięciu krajów na świecie. Najpopularniejsze modele Apollo to: Acelere, Amazer i Acelere Winter. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opon Apollo.

Ranking opon letnich Apollo

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,1 1111100 (3 opinie)

Ranking opon zimowych Apollo

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 2,6 1160000 (10 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Apollo w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Apollo, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Apollo. Są to modele marki Apollo, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Modele opon Apollo

Wszystkie modele opon marki Apollo dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Apollo spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Apollo. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Apollo.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Apollo. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Apollo.

Opony całoroczne

Sprawdź ofertę opon całorocznych Apollo. Opony całoroczne to kompromisowe połączenie osiągów opon letnich i zimowych. Wybierz najlepszą dla siebie oponę całoroczną Apollo.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Apollo. Każda z opon Apollo dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Apollo oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Apollo odpowiednie dla Twojego auta.

Rozmiar opony

Wybierz odpowiedni dla swojego samochodu rozmiar opon Apollo. Sprawdź najpopularniejsze rozmiary opon z oferty Apollo.