Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Matador IZZARDA 4x4 A/T

Producent:
Matador
Typ:
4x4
Sezon:
Letnie
BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)

Zobacz podobny model
 • Opinie użytkowników
 • Opis produktu
 • Etykieta
 • Prezentacja wideo

Ostatnie opinie:

Ilość opinii na stronie:

 • Serek
  Ocena: 4,9 1111900

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  1 Osoba 0 Osób

  Nazwałbym ten prokutk pustymi parametrami z etykiety nie mającymi kompletnie przelożenia na rzeczywiestość. Powinno się zabronic sprzedaży tych opon gdyż na bank nie spelniają norm podanych na prokukcie.
 • Glenroy
  Ocena: 3,0 111000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 0 Osób

  A mnie ta opona zupełnie nie podeszla. Niemialem zadnych wymagan, jezdzilem tylko po miescie mimo tego opona fatalna. Slaba przyczepnosc na kazdym typie nawierzchni. Z czystym sercem odradzam.
 • radeq
  Ocena: 3,0 111000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 0 Osób

  Po zużyciu widać że są to opony bardzo miękkie i z założenia powinny dobrze hamować na mokrym asfalcie. W tym przypadku tak jednak nie jest, występuje problem z utratą przyczepności.
 • Stasios
  Ocena: 5,0 111110

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 0 Osób

  Czekam cierpliwie az sie zetra i bede mial dobry powod zeby kupic cos lepszego. TYm razem kupie cos markowego bo tej marki to jedynie trampki mozna kupowac
 • A. Przemyski
  Ocena: 5,0 111110

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 0 Osób

  Jakłbym mial je oceniać w jakieś skali nie ważne w jakiej to sa one dla mnie zdecydowanie poniżej jakiej kolwiek normy. Szajs bubel tandeta i tyle.
 • papcios
  Ocena: 6,0 111111

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 0 Osób

  To najgorsze opony jakie miałem. Nie radza sobie na mokrej nawierzchni a nawet jak jest sucho to tez wcale nie sa takie dobre. Kompletna porazka
 • litwin_2006
  Ocena: 2,3 1130000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 0 Osób

  ZIMOWKI SA CICHSZE MYSLALEM ZE MAM LOZYSKA DO WYMIANY OKAZALO SIE ZE TO OPONY. STRATA PIENIEDZY LEPIEJ DOLOZYC I MIEC COS TROCHE LEPSZEGO

Ilość opinii na stronie:

Opis produktu

Matador IZZARDA 4x4 A/T

Matador IZZARDA 4x4 A/T to letnie opony klasy ekonomicznej. Firma Matador wchodzi w skład koncernu Continental. Jest to produkt uniwersalny, łączący w sobie właściwości opony szosowej i terenowej. Nowoczesna konstrukcja bieżnika gwarantuje dobre parametry trakcyjne w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Dodatkowo gwarantuje wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Uniwersalny, komputerowo zaprojektowany bieżnik opony Matador IZZARDA 4x4 A/T został wyposażony w całą serię nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują wysokie osiągi w każdych warunkach, zarówno on-road, jak i off-road. Inżynierowie zastosowali nowoczesną mieszankę gumową, która zapewnia odpowiednią trwałość i elastyczność, nawet w niskich temperaturach. Bieżnik ściera się powoli i równomiernie, dzięki czemu opona osiąga wysokie przebiegi. Podwójne centralne żebro odpowiedzialne jest za optymalną przyczepność i stabilność podczas jazdy. Jego nieregularny kształt dostosowuje się do nierówności drogi oraz zapewnia odpowiednie sterowanie. Dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisków zredukowano poziom hałasu i drgania. Opona Matador IZZARDA 4x4 A/T jest cichobieżna. Dodatkowym wsparciem opony Matador IZZARDA 4x4 A/T są solidne, stabilizujące barki, które pomagają również utrzymać kierunek jazdy w terenie. Zastosowano nowy system gumowania oplotu i zderzaków. Opona posiada dodatkowe zabezpieczenia przed uszkodzeniem w postaci gumowych występów na części bocznej. Powierzchnia klocków opony została nierównomiernie pokryta nacięciami lamelkowymi. W środkowej części opony mają one kształt falisty, a na barkach łukowaty. Takie zróżnicowanie zapewnia przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni. Dodatkowe nacięcia to zwiększona liczba „wgryzających się” krawędzi, które zapewniają odpowiednią przyczepność i trakcję. Nawet podczas dynamicznego ruszania i przyśpieszania opona nie ślizga się. Bezpieczeństwo na mokrej drodze zapewnia system specjalnych nacięć zastępujący rowki obwodowe. Gwarantuje to szybkie odprowadzanie wody i błota pośniegowego z centralnej strefy bieżnika. Nieregularny kształt krawędzi rowków sprzyja również samooczyszczaniu się. Jest to również zabezpieczenie przed zjawiskiem aquaplaningu.

Matador IZZARDA 4x4 A/T to uniwersalna opona przeznaczona do jazdy po każdym terenie. Charakteryzuje się wysoką sztywnością bieżnika i wysokimi parametrami trakcyjnymi na żwirowym i piaszczystym podłożu. Jest dobrym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących również ekonomiczne rozwiązania.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne