Menu

Odpowiedź na pytanie

Dzień Dobry

Stoję przed zakupem opon Letnich. Piszą Państwo na temat fachowego doradztwa, dlatego się zgłaszam.

Pierwszy dylemat Polega na wyborze firmy. Mianowicie Fuldy z tematu lub Dębica UHP2. Wiem, że to ten sam koncern ale może mają Państwo jakieś doświadczenie. Dodatkowo dębica według parametrów jest nieco cichsza- reszta to samo co fulda. Proszę o informacje na temat tych dwóch produktów ew plusów i minusów. Jeśli Jest coś innego sprawdzonego w podobnych pieniądzach również proszę o propozycję.

Dodatkowym dylematem jest rozmiar. Mam dwie możliwości, 235/55/17 lub 215/60/17. Proszę o informacje który rozmiar byłby odpowiedniejszy na lato i jakie faktyczne mogą być między tymi rozmiarami oprócz ceny. Dla uściśnienia samochód to nie za duży SUV xdrive, jeżdżący głównie po asfalcie.

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Autor pytania: Maciej (21.03.2018)

Odpowiedź eksperta

Dzień dobry. Fachową pomoc przy wyborze konkretnego produktu otrzyma Pan dzwoniąc na naszą infolinię pod numer 801 11 43 43 lub 52 341 88 00. Nasi eksperci na pewno przeanalizują wspólnie z Panem wszystkie plusy i minusy, zaproponują również alternatywne rozwiązania. Zachęcamy również do poczytania opinii naszych klientów, które mogą okazać się pomocne przy podejmowaniu decyzji. Pozdrawiamy serdecznie.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA