Menu
Kup
1 071 / szt.
Klasa premium

Yokohama V551A

W tej chwili model dostępny tylko w rozmiarze 225/50 R17 94 W za 1071zł
1 071 / szt.
Zapytaj o dostępność
Kup

Transport GRATIS

14 dnina zwrot

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Indeks prędkości:
W = max 270 km/h
Indeks nośności:
94 = max 670 kg
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji szczegóły
Etykieta UE:
E B 71dB szczegóły
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Yokohama V551A

Typ: opona letnia.

Klasa: premium – gwarantuje najwyższe osiągi i najlepszą jakość.

Przeznaczenie: samochody osobowe wysokiej klasy.

Bieżnik: asymetryczny - składa się z dwóch części, część wewnętrzna odpowiada za odprowadzanie wody, a zewnętrzna dba o odpowiednie zachowanie opon w zakrętach i na suchej nawierzchni.

Rozmiary: 17 cali.Komfort jazdy i maksymalne osiągi – te cele przyświecały twórcom Yokohama V551A podczas jej budowania. Model pomaga zmniejszyć wydatki na paliwo dzięki zastosowaniu lekkiej mieszanki gumowej zmniejszającej opory toczenia. Mieszanka ta ponadto cechuje się elastycznością w szerokim zakresie temperatur co sprawia, że szybka i sportowa jazda jest w pełni bezpieczna, a optymalna przyczepność podczas niej zachowana.W oponie zastosowano asymetryczną rzeźbę bieżnika składającą się z dwóch niezależnych części. Dzięki temu woda jest szybko odprowadzana, a bieżnik efektywnie osuszany. Dzięki temu maleje ryzyko aquaplaningu, a jazda na oponach Yokohama V551A zawsze jest bezpieczna i komfortowa. Model charakteryzuje się równomiernym rozłożeniem działających na niego nacisków, w rezultacie czego bieżnik zużywa się równomiernie i powoli. Pozwala to na w pełni wartościową jazdę przez cały okres użytkowania modelu bez obaw o stopniowy spadek komfortu i bezpieczeństwa wraz z upływającym czasem. Konstruktorzy projektujący oponę zadbali o komfort akustyczny kierowcy i pasażerów korzystających z Yokohama V551A. Dźwięki emitowane podczas toczenia są szybko tłumione, a jazda staje się cicha i przyjemna. Udoskonalono także komunikację na linii kierownica-opona, w rezultacie czego poprawiła się precyzja toru jazdy i komfort prowadzenia. Yokohama V551A to doskonałe rozwiązanie dla wymagających kierowców, którzy od opon letnich oczekują niezawodności na każdym typie nawierzchni, zrównoważonych osiągów bez względu na pogodę i przyjemności płynącej z jazdy.Informacje o producencie: Yokohama to japońska firma, której historia sięga 1917 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji opon klasy premium cechujących się najwyższą jakością wykonania, maksymalnymi osiągami i komfortem użytkowania. W ofercie marki znajdują się opony do samochodów osobowych, ciężarowych, wyścigowych, aut z napędem na 4 koła i maszyn przemysłowych. Yokohama jest 7 pod względem wielkości producentem opon na świecie.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Yokohama V551A

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
225/50 R17 94 W 1 071 zł Kup
Etykieta UE

Etykieta opony Yokohama V551A:

E B 71 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Yokohama V551A

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji wynosi 5 lat od daty produkcji opony (na opony o głębokości bieżnika 1,6 mm lub mniejszej gwarancja nie obowiązuje),
 • w przypadku uznania reklamacji otrzymasz rekompensatę zależną od stopnia zużycia opony (im mniej zużyta opona, tym większy zwrot),
 • wszystkie reklamowane opony są dokładnie badane przez wysokiej klasy specjalistów.
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom