Menu
Kup
0 / szt.

Semperit TRANS - SPEED M7

Zbieramy opinie.

Semperit TRANS - SPEED M7
BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Gwarancja
Opis produktu

Semperit TRANS - SPEED M7

Semperit Trans-Speed M7 to letnia opona dostawcza klasy średniej (medium). Semperit to marka powiązana z koncernem Continental. Jej konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła zapewnić użytkownikowi, charakterystyczną dla opon dostawczych, wytrzymałość, a jednocześnie utrzymać wysokie parametry jezdne w zmieniających się nieustannie warunkach letnich. Należy, bowiem pamiętać, że oprócz opadów deszczu, o tej porze roku opona musi również stawić czoło wahaniom temperatur – od bardzo wysokich, do niższych np. nad ranem czy w nocy.

Bieżnik Semperit Trans-Speed M7 został uformowany ze specjalistycznej mieszanki gumowej, która utrzymuje odpowiednią sztywność w szerokim zakresie temperatur. Dzięki właściwościom jej składników, udało się również obniżyć opory toczenia. Fakt ten ma pozytywny wpływ zarówno na ekonomię, jak i na ekologię użytkowania. Po pierwsze, ma to prowadzić do równomiernego zużycia bieżnika, co w zdecydowany sposób przedłuża jego żywotność. Po drugie, pozwala oponom Semperit Trans-Speed M7 na zmniejszenie zużycia paliwa i redukcję emisji szkodliwego dla środowiska dwutlenku węgla do atmosfery. Rzeźba bieżnika Semperit Trans-Speed M7 obejmuje cztery głębokie kanały obwodowe, których zadaniem jest zapewnianie efektywnej ochrony przed niebezpiecznym zjawiskiem aquaplaningu. Wydajnie usuwają one wodę z powierzchni styku opony z nawierzchnią. Efektem tego ma być zachowanie odpowiedniej trakcji, nawet przy obfitych opadach deszczu. Z kolei duże bloki w centralnej części bieżnika są odpowiedzialne za utrzymywanie stabilności oraz wzmacnianie reakcji układu kierowniczego, mimo zmian w obciążeniu samochodu. Ich ułożenie zostało starannie opracowane, w celu zapewnienia komfortu jazdy, poprzez redukcję emisji hałasu na zewnątrz i wewnątrz pojazdu. Ciche funkcjonowanie opony poprawia także bierne bezpieczeństwo użytkowania.

W konstrukcji wewnętrznej Semperit Trans-Speed M7 zastosowano szereg rozwiązań konstrukcyjnych, mających zwiększać jej wytrzymałość na obciążenia i poprawiać odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie odpowiedniej mieszanki gumowej gwarantuje odpowiednia reakcję opony Semperit Trans-Speed M7 na znaczne wahania temperatur występujących w sezonie letnim. Ponadto opona dzięki niskiej ścieralności pozwala na przejechanie wielu tysięcy kilometrów na jednym komplecie.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Semperit TRANS - SPEED M7

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Raty
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!