Menu
Kup
0 / szt.

Kumho KC11 4x4

Zbieramy opinie.

BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Kumho KC11 4x4

Prezentowana opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że spełnia wymagania Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Symbol jest przyznawany po dokładnym przetestowaniu danego modelu pod kątem przyczepności na śniegu.

Typ: opona zimowa

Klasa: średnia - korzystana relacja ceny do jakości produktu

Przeznaczenie: samochody osobowe z napędem na 4 koła, SUV-y

Bieżnik: symetryczny - cechuje się wyjątkowo dobrą przyczepnością bez względu na stan podłoża

Rozmiary: 15 - 16 cali

Kumho KC11 4x4 to model opon zimowych zaprojektowanych z myślą o samochodach osobowych z napędem na 4 koła i SUV-ach. Jest to produkt doskonale dostosowany do trudnych warunków drogowych: odporny na mróz, zapewnia komfort jazdy i dobrą przyczepność na ośnieżonej lub oblodzonej nawierzchni. Opony zostały zaopatrzone w symetryczny bieżnik, który odznacza się wysokim poziomem reakcyjności na wszelkie ruchy kierownicą. Nowoczesna technologia rowków, króre pokrywają Kumho KC11 4x4 odpowiada za sprawne odprowadzanie wody z powierchni opony. Dzięki temu model zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa na wilgotnych powierzchniach i chroni przed poślizgiem hydrodynamicznym. Kierowcy, którzy zamontują te opony do swojego auta z pewnością docenią ich wytrzymałość, która znacząco przedłuża okres eksploatacji. Bieżnik modelu ściera się wolniej, dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki gumowej i wzmocnieniu klocków opony.

Informacje o producencie: Kumho to koreańska marka, która specjalizuje się w produkcji opon średniej klasy. Charakteryzują się one najlepszym stosunkiem jakości do ceny, optymalnymi parametrami i bezpieczeństwem użytkowania. Firma od lat współpracuje ze znanymi azjatyckimi producentami samochodów takimi, jak np. Kia i Hyundai. Marka działa na rynku od 1960 roku.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Kumho KC11 4x4

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Etykieta UE

Etykieta opony Kumho KC11 4x4:

E E 73 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Raty
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!