Menu
Kup
303 / szt.

Kenda KR-06

W tej chwili model dostępny tylko w rozmiarze 175/80 R13 97 R za 302zł
303 / szt.
Zapytaj o dostępność
Kup

Transport GRATIS

14 dnina zwrot

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Sezon:
Indeks prędkości:
R = max 170 km/h
Indeks nośności:
97 = max 730 kg
Gwarancja:
2 lata od daty sprzedaży szczegóły
Etykieta UE:
G E 73dB szczegóły
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Kenda KR-06

Typ: opona letnia.

Bieżnik: symetryczny – gwarantuje zrównoważone osiągi na każdym typie nawierzchni.

Klasa: ekonomiczna – optymalne osiągi i bezpieczna jazda w niewygórowanej cenie.

Przeznaczenie: samochody dostawcze.

Rozmiary: od 12 do 16 cali.

Kenda KR-06 to opona letnia klasy ekonomicznej, która jest przeznaczona do samochodów dostawczych. Dzięki symetrycznemu bieżnikowi doskonale sprawdzi się zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Ten rodzaj bieżnika jest najczęściej wybierany przez producentów opon dostawczych właśnie ze względu na jego właściwości w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Szerokie rowki odprowadzają wodę i błoto spod czoła opony i zapewniają efektywne osuszanie bieżnika. W rezultacie maleje ryzyko utraty przyczepności i pojawienia się niebezpiecznego zjawiska aquaplaningu.

Oponę zbudowano na bazie mieszanki wzbogaconej o związki krzemionki. Dzięki nim opona utrzymuje odpowiednią elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Składniki użyte do budowy Kenda KR-06 sprawiają, że zwiększa się powierzchnia styku opony z jezdnią, a przyczepność i stabilność są zachowane bez względu na pogodę. Mieszanka ta jest również lżejsza od standardowych komponentów, co pozytywnie wpłynęło na opory toczenia modelu. Przełożyło się to na spadek zużycia paliwa i redukcję emisji spalin do atmosfery. Kenda KR-06 jest zatem ekonomiczna nie tylko ze względu na korzystną cenę zakupu, ale także niedrogą eksploatację.

Żywotność opony udało się wydłużyć dzięki materiałom odpornym na uszkodzenia oraz równomiernemu rozłożeniu nacisków działających na powierzchnię bieżnika. Zapewniło to jego jednolite i powolne zużycie. W rezultacie osiągi i bezpieczeństwo jazdy są na wysokim poziomie przez cały okres eksploatacji opony.

Kenda to firma specjalizująca się w produkcji opon klasy ekonomicznej. Cechują się one zoptymalizowanymi parametrami na każdym typie nawierzchni, dobrym stosunkiem jakości do ceny i niezawodnością. W ofercie marki znajdują się opony przeznaczone do różnego rodzaju pojazdów zarówno na sezon letni, jak i zimowy. Dzięki współpracy z czołowymi producentami opon i dostępowi do innowacyjnych technologii, opony Kenda cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Kenda KR-06

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
175/80 R13 97 R 303 zł Kup
Etykieta UE

Etykieta opony Kenda KR-06:

G E 73 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Kenda KR-06

Pełna treść gwarancji
 • producent zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie swoich opon przy użytkowaniu ich zgodnie z przeznaczeniem,
 • okres gwarancji wynosi 2 lata i jest liczony od daty zakupu produktu,
 • gwarancja obejmuje wady związane z jakością wykonania, materiałami lub konstrukcją,
 • w przypadku uznanej reklamacji opona przejdzie na własność producenta, a Ty otrzymasz nowy towar lub rekompensatę w wysokości zależnej od stopnia zużycia reklamowanej opony.
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!