Menu
Klasa średnia

Hankook ZOVAC HP W401

Zbieramy opinie.

BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
 • Opinie
 • Opis produktu
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Hankook ZOVAC HP W401

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Opis produktu

Hankook ZOVAC HP W401

Prezentowana opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że spełnia wymagania Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Symbol jest przyznawany po dokładnym przetestowaniu danego modelu pod kątem przyczepności na śniegu.

Typ: opona zimowa.

Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie nawierzchni.

Klasa: średnia - wysoki poziom osiągów.

Przeznaczenie: samochody dostawcze.

Rozmiary: 12 cali.

Hankook ZOVAC HP W401 to opona klasy średniej stworzona z myślą o samochodach dostawczych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów i specjalnym wzmocnieniom konstrukcji, opona sprawdza się bardzo dobrze w ekstremalnych, zimowych warunkach. Model zbudowano na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej zachowujące elastyczność w niskich temperaturach. Przekłada się to na zwiększenie powierzchni styku opony z jezdnią, a to skutkuje lepszą przyczepnością i stabilnością jazdy. Mieszanka ta jest ponadto lżejsza od standardowych mieszanek co znacznie zredukowało opory toczenia. Poskutkowało to mniejszym spalaniem i redukcją emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Hankook ZOVAC HP W401 jest zatem ekonomiczna w eksploatacji, co jest nie bez znaczenia dla właścicieli samochodów dostawczych, które każdego dnia pokonują setki kilometrów. Mieszanka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne wynikające np. z najechania na krawężnik.

Konstruktorzy zadbali o przedłużenie eksploatacji opony. Było to możliwe m. in. dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisków działających na oponę. Pomogło to w jednolitym i powolnym zużywaniu się bieżnika, dzięki czemu z pełnego spektrum osiągów modelu można korzystać przez cały okres jej żywotności. Nie ma przy tym ryzyka utraty bezpieczeństwa i komfortu jazdy wraz z upływającym czasem i większą liczbą przebytych kilometrów. Poprawiono także komunikację na linii kierownica-opona, za sprawą czego tor jazdy jest precyzyjny bez względu na warunki drogowe i atmosferyczne. Hankook ZOVAC HP W401 to optymalne rozwiązanie dla wszystkich kierowców, którzy od opon przeznaczonych do samochodów dostawczych oczekują zrównoważonych osiągów na każdym typie nawierzchni, krótkiej drogi hamowania i pewności jazdy bez względu na pogodę.

Hankook to koreańska firma produkująca opony klasy średniej. Obecnie przedsiębiorstwo plasuje się na 7 miejscu na świecie pod względem sprzedanych opon. W ofercie firmy znajdują się opony przeznaczone do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i aut z napędem na 4 koła.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Etykieta UE

Opona Hankook ZOVAC HP W401 w rozmiarze , zgodnie z informacją podaną przez producenta, posiada następujące parametry jezdne:

E E 71 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Montaż opon

Kup opony lub felgi z wymianą w serwisie

Dostarczamy opony i felgi do serwisów wymiany. Do wyboru masz 1054 serwisy w całym kraju. Kupujesz opony lub felgi, wybierasz swój serwis, rezerwujesz termin montażu, a resztę zostawiasz nam. Dostawa do serwisu GRATIS! Koszt samej wymiany wg cennika warsztatu.

Jak dokładnie to działa? Po wyborze opon lub felg, w formularzu zamówienia wybierasz serwis z odpowiadającym Tobie cennikiem i lokalizacją. Po złożeniu zamówienia rezerwujesz dokładny termin wymiany (wybierasz godzinę i dzień). I to wszystko! My zajmujemy się dostarczeniem Twoich opon lub felg do serwisu w odpowiednim czasie (dostawa gratis). Dzień przed montażem wyślemy Tobie wiadomość email z przypomnieniem.

Masz pytania? Zadzwoń do Nas

Nasi eksperci realizujący zamówienia z montażem są tu dla Ciebie.
52 341 88 70

Koszt połączenia wg taryfy operatora

Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Michał Szczuko
Michał Szczuko
Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Kamila Rutkiewicz
Kamila Rutkiewicz
Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Łukasz Pieszczyński
Łukasz Pieszczyński
Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Mateusz Staniszewski
Mateusz Staniszewski
Raty
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA