Menu
Kup
803 / szt.
Klasa premium certyfikowany sprzedawca

Dunlop SP Sport Maxx A1

Dunlop SP Sport Maxx A1 235/55 R19 101 V
Wideo
certyfikowany sprzedawca
W tej chwili model dostępny tylko w rozmiarze 235/55 R19 101 V za 803zł

Wcześniej991 zł

803 / szt.
Kup

Transport GRATIS

Dostawa 8 dni roboczych

14 dnina zwrot

Zbieramy opinie.

Parametry opony
Typ:
Sezon:
Indeks prędkości:
V = max 240 km/h
Indeks nośności:
101 = max 825 kg
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji szczegóły
Etykieta UE:
E C 71dB szczegóły
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu

Dunlop SP Sport Maxx A1

Typ: opona letnia.

Klasa: premium – najlepsza jakość wykonania i najbardziej wszechstronne osiągi.

Przeznaczenie: samochody z napędem 4x4.

Bieżnik: Asymetryczny - szybkie odprowadzanie wody spod czoła opony zapewnia bezpieczeństwo na każdym rodzaju nawierzchni.

Rozmiary: 19 cali.

Dunlop Sp Sport Maxx A1 to kolejna odsłona linii opon o nazwie Sport Maxx. Ten konkretny model przeznaczony jest do użytku w samochodach z napędem na cztery koła. Opona powstała dla kierowców tego typu aut, którzy cenią sobie dynamiczną jazdę.Jedną z najważniejszych cech opony jest wysoka wytrzymałość. To pierwsza zaleta, która pozwala temu modelowi konkurować z innymi oponami od lat pozostającymi na rynku. Wytrzymałość opony, nienaruszalność jej konstrukcji, odporność na uszkodzenia to zasługa nowoczesnych zabiegów m.in. w obrębie konstrukcji wewnętrznej opony, mieszanki gumowej i struktury barków bieżnika.Kolejną cechą, która przyciąga do niej właścicieli mocnych aut 4x4 są oczywiście jej właściwości szosowe. Rowki oraz lamele umieszczone na powierzchni opony gwarantują jej sprawne odprowadzanie wody spod czoła opony nawet podczas najsilniejszej ulewy. Mocne barki opony zapewniają stabilne prowadzenie w zakrętach, także tych pokonywanych dynamicznie. Mocne, solidne żebra opony sprawiają, że Dunlop Sp Sport Maxx A1 świetnie prowadzi się również na prostej. Szczególna dbałość producenta tego modelu opony o masywną strukturę barków opony pozwala teraz na bezstresową jazdę zarówno na utwardzanych, jak i nieutwardzanych nawierzchniach. Dzięki temu opona jest nie tylko odporna na uszkodzenia, ale też wykazuje większą trwałość w porównaniu do innych, starszych modeli opon do aut z napędem 4x4.Informacje o producencie: Dunlop to marka opon wyjątkowo ceniona przez kierowców, ale i profesjonalistów. Jej założycielem był John Dunlop, wynalazca pierwszej na świecie opony pneumatycznej. Od wielu lat marka doskonale radzi sobie na rynku opon. Właścicielem marki jest amerykański koncern oponiarski Goodyear. W swoich produktach Dunlop wykorzystuje technologie charakterystyczne dla tego koncernu.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Dunlop SP Sport Maxx A1

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
235/55 R19 101 V 803 zł Wcześniej 991 zł Kup
Etykieta UE

Etykieta opony Dunlop SP Sport Maxx A1:

E C 71 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Dunlop SP Sport Maxx A1

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji na opony osobowe, dostawcze, 4x4 oraz motocyklowe to 5 lat od daty zakupu lub od daty produkcji,
 • okres gwarancji na opony ciężarowe pod marką Goodyear oraz Dunlop – 4 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 5 lat od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • okres gwarancji na opony ciężarowe marki Sava oraz Fulda to 3 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 4 lata od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • gwarancja obejmuje wady związane z jakością wykonania, materiałami lub konstrukcją,
 • w przypadku uznanej reklamacji opona przejdzie na własność producenta, a Ty otrzymasz rekompensatę w wysokości zależnej od stopnia zużycia reklamowanej opony
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Dunlop

 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!