Menu
Kup
0 / szt.
Klasa średnia

Cooper Discoverer ATR

Zbieramy opinie.

BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
Opis produktu

Cooper Discoverer ATR

Typ: opona letnia.

Bieżnik: symetryczny – gwarantuje zrównoważone osiągi na każdym typie nawierzchni.

Klasa: średnia - zrównoważone osiągi w rozsądnej cenie.

Przeznaczenie: samochody z napędem na 4 koła.

Rozmiary: od 16 do 17 cali.

Cooper Discoverer ATR to opona klasy średniej stworzona z myślą o samochodach wyposażonych w napęd na 4 koła. W modelu zastosowano bieżnik o symetrycznej rzeźbie, który charakteryzuje się zrównoważonymi osiągami na każdy typie nawierzchni. Solidne klocki bieżnika „wczepiają” się w nawierzchnię zapewniając nie tylko doskonałą przyczepność, ale także płynne ruszanie, przyspieszanie i krótką drogę hamowania.

Żebro centralne odpowiada za utrzymanie stabilności i precyzyjnego toru jazdy na prostej drodze i na zakrętach. Szerokie rowki obwodowe sprawnie odprowadzają wodę i błoto spod czoła opony zapewniając efektywne osuszanie bieżnika, a także ochronę przed aquaplaningiem, który jest dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa na drodze.

Model powstał na bazie innowacyjnej mieszanki gumowej z dodatkiem komponentów zapewniających utrzymanie odpowiedniej elastyczności w szerokim zakresie temperatur. Dzięki temu powierzchnia styku bieżnika z jezdnią jest zawsze optymalna, a tym samym poprawia się przyczepność i stabilność jazdy. Składniki użyte do budowy opony zapewniają także odporność na uszkodzenia mechaniczne i szybkie ścieranie, co pomaga w wydłużeniu okresu eksploatacji Cooper Discoverer ATR. Opona ta jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców, którzy od opon przeznaczonych do samochodów z napędem na 4 koła oczekują zrównoważonych osiągów na każdym typie nawierzchni, długiej i bezawaryjnej jazdy oraz krótkiej drogi hamowania.

Cooper to producent opon klasy średniej, które charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny i ponadprzeciętnymi osiągami. Jest to jedna z najpopularniejszych marek opon ze Stanów Zjednoczonych. Opony Cooper produkowane są w oparciu o zaawansowane technologie, dzięki czemu od lat zdobywają zaufanie nowych pokoleń kierowców na całym świecie. W ofercie firmy znajdują się opony przeznaczone do różnego typu pojazdów, zarówno na sezon letni, jak i zimowy. Historia tej marki sięga 1914 roku.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie

Opinie o oponie są zbierane.

Oferta

Ceny i rozmiary Cooper Discoverer ATR

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Etykieta UE

Etykieta opony Cooper Discoverer ATR:

F E 71 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Raty
 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!