Menu
Klasa premium

Bridgestone HTS 686

Zbieramy opinie.

< Przejdź do listy opon 255/60 R15

certyfikowany sprzedawca
opon Bridgestone
Model dostępny w wielu rozmiarach już od 846zł

Wybierz rozmiar

 • 255/60 R15 102 H RBT 846zł
 • 275/60 R15 107 H RBT 903zł
846 / szt.
Zapytaj o dostępność
Kup

Transport GRATIS

14 dnina zwrot

Parametry opony
Producent:
Bridgestone
Typ:
4x4
Sezon:
Letnie
Indeks prędkości:
H = max 210 km/h
Indeks nośności:
102 = max 850 kg
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji szczegóły
Etykieta UE:
F E 74dB szczegóły
 • Opinie
 • Oferta
 • Opis produktu
 • Etykieta UE
 • Montaż opon
 • Gwarancja
 • Certyfikat

Opinie o oponie są zbierane.

Ceny i rozmiary Bridgestone HTS 686

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Bridgestone
HTS 686
255/60 R15 102 H RBT
255/60 R15 102 H 846 zł Kup
Bridgestone
HTS 686
275/60 R15 107 H RBT
275/60 R15 107 H 903 zł Kup

Bridgestone HTS 686

Jeżeli szukasz opon do samochodu z napędem na 4 koła, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i pełnię osiągów, to Bridgestone HTS 686 jest optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Model został wyposażony w kierunkowy bieżnik sprawdzających się zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Szerokie rowki w kształcie litery „V” odpowiadają za odprowadzanie wody spod czoła opony i efektywne osuszanie bieżnika. W konsekwencji spada ryzyko utraty przyczepności i wystąpienia aquaplaningu, który jest dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa jazdy.Model został wzmocniony, dzięki czemu sprawdza się w długich trasach i w terenie. Stalowe opasanie i usztywnienie boków opony sprawia, że Bridgestone HTS 686 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i otarcia. Dzięki zoptymalizowaniu budowy bieżnika opona samooczyszcza się, a jazda jest komfortowa bez względu na pogodę. W utrzymaniu komfortu pomagają innowacyjne komponenty użyte do budowy opony. W wyniku zastosowania związków krzemionki zwiększyła się powierzchnia styku opony z jezdnią, a tym samym przyczepność i stabilność.Mieszanka ta jest również odpowiedzialna za ekonomiczną jazdę. Dzięki obniżeniu wagi komponentów użytych do budowy modelu spadły opory toczenia, a tym samym redukcji uległo zużycie paliwa i emisja spalin do atmosfery. W efekcie jazda jest ekonomiczna nie tylko dzięki niewygórowanej cenie, ale także niedrogiej i przedłużonej eksploatacji. Optymalne rozłożenie nacisków działających na powierzchnię opony sprawia, że bieżnik ściera się równomiernie i powoli. W rezultacie osiągi są na wysokim poziomie przez cały okres eksploatacji bez względu na liczbę przebytych kilometrów i upływający czas.

Bridgestone to japoński koncern oponiarski, który jest właścicielem takich marek opon, jak: Firestone czy Dayton. Firma rozpoczęła oficjalną działalność w 1931 roku. Jednak pierwsze sukcesy Bridgestone odnotował jeszcze na rok przed oficjalnym powstaniem. Wyprodukowano wówczas pierwszą oponę. Bridgestone jako pierwszy producent z Japonii pojawił się na światowym rynku oponiarskim. Dzisiaj jest to jeden z największych i najlepiej radzących sobie koncernów na świecie. Firma od wielu lat jest na stałe obecna w sportach motorowych (doskonałym przykładem na ten silny związek może być fakt, że od 2007 do 2010 roku była wyłącznym dostawcą opon do Formuły 1).

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne

Opona Bridgestone HTS 686 w rozmiarze 255/60 R15 102 H, zgodnie z informacją podaną przez producenta, posiada następujące parametry jezdne:

F E 74 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Montaż opon

Kup opony lub felgi z wymianą w serwisie

Dostarczamy opony i felgi do serwisów wymiany. Do wyboru masz 1093 serwisy w całym kraju. Kupujesz opony lub felgi, wybierasz swój serwis, rezerwujesz termin montażu, a resztę zostawiasz nam. Dostawa do serwisu GRATIS! Koszt samej wymiany wg cennika warsztatu.

Jak dokładnie to działa? Po wyborze opon lub felg, w formularzu zamówienia wybierasz serwis z odpowiadającym Tobie cennikiem i lokalizacją. Po złożeniu zamówienia rezerwujesz dokładny termin wymiany (wybierasz godzinę i dzień). I to wszystko! My zajmujemy się dostarczeniem Twoich opon lub felg do serwisu w odpowiednim czasie (dostawa gratis). Dzień przed montażem wyślemy Tobie wiadomość email z przypomnieniem.

Masz pytania? Zadzwoń do Nas

Nasi eksperci realizujący zamówienia z montażem są tu dla Ciebie.
52 341 88 70

Koszt połączenia wg taryfy operatora

Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Michał Szczuko
Michał Szczuko
Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Kamila Rutkiewicz
Kamila Rutkiewicz
Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Łukasz Pieszczyński
Łukasz Pieszczyński
Obsługa klienta - Realizacja zamówień - Mateusz Staniszewski
Mateusz Staniszewski
Gwarancja

Korzyści płynące z gwarancji

Pełna treść gwarancji
 • producent zapewnia o najwyższej jakości wykonania i materiałów swoich produktów,
 • gwarancja jest udzielana na okres 5 lat od daty produkcji,
 • gwarancja obejmuje wszelkie wady i uszkodzenia, które powstały z winy producenta,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony zostaną naprawione, wymienione na nowe lub otrzymasz stosowny rabat na zakup nowych (w zależności od stopnia zużycia reklamowanych opon).
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Bridgestone

 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

  Większość naszych produktów możemy dostarczyć do serwisu
  w Twoim sąsiedztwie.

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

  Jeżeli dokonasz zakupu do godziny 14:00, montaż możesz umówić już na następny dzień.

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!

  Wystarczy, że pojawisz się w umówionym terminie, a specjaliści zamontują je w atrakcyjnej cenie!