Menu
Kup opony Michelin
i odbierz kartę przedpłaconą!
ZASADY:

Kup komplet (4 szt.) całorocznych opon marki MICHELIN z rodziny CrossClimate w okresie kampanii.

Odbierz kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych*!

Wartość nagrody uzależniona jest od rozmiaru zakupionego kompletu opon Michelin:

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w regulaminie.

*Karta przedpłacona do wykorzystania na stacjach benzynowych posiadających terminal płatniczy akceptujący transakcje kartami Mastercard.

Poznaj opony MICHELIN
z rodziny CrossClimate!

Michelin CROSSCLIMATE+

BEZPIECZEŃSTWO OD NOWOŚCI DO ZUŻYCIA NIEZALEŻNIE OD POGODY (1)
OPONA CAŁOROCZNA / OSOBOWE / SPORTOWE I WYSOKICH OSIĄGÓW

OPONA CAŁOROCZNA MICHELIN

 • Znakomite osiągi hamowania na suchej nawierzchni (2)
 • Certyfikat 3PMSF - trakcja i bezpieczeństwo na śniegu (3)
 • Bezpieczna nawet przy znacznym zużyciu dzięki technologiom EverGrip (3)

NR 1 POD WZGLĘDEM TRWAŁOŚCI (4)

REKOMENDOWANA PRZEZ 93% UŻYTKOWNIKÓW (5)

(1)

Od nowości do zużycia (zużycie oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EWG (ECE R30r03f) opony MICHELIN CROSSCLIMATE+ w rozmiarze 205/55 R16 91H przewyższają próg przyczepności na mokro ustalony w regulaminie nr 117 EKG ONZ dla warunków użytkowania opon skategoryzowanych jako zwykłe i śniegowe.

(2)

Na podstawie wyników testów przeprowadzonych przez AutoBild na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych w Opel Corsa (wyniki testu opublikowane 24 listopada 2017 r.), w których porównywano opony MICHELIN CrossClimate+ z oponami GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2, PIRELLI Cinturato All Season, HANKOOK Kinergy 4S, NOKIAN WeatherProof i VREDESTEIN Quatrac 5 oraz wyniki testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin w okresie od października do grudnia 2017 r. na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych na samochodzie Opel Corsa, w których porównywano opony MICHELIN CrossClimate+ z oponami CONTINENTAL AllSeasonContact.

(3)

MICHELIN CrossClimate+ posiada homologację do użytkowania na śniegu (oznaczenie 3PMSF).

(4)

Na podstawie wyników testów porównawczych opon MICHELIN CrossClimate+, GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2, PIRELLI Cinturato All Season, HANKOOK Kinergy 4S, NOKIAN WeatherProof i VREDESTEIN Quatrac 5 przeprowadzonych przez AutoBild na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych w Renault Clio (wyniki testu opublikowane 24 listopada 2017 r.) oraz wyniki testów porównawczych opon MICHELIN CrossClimate+ i CONTINENTAL AllSeasonContact przeprowadzonych przez DEKRA Test Center na zlecenie Michelin w okresie od lipca do sierpnia 2017 r. na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych w Renault Clio.

(5)

Opinie użytkowników (594) o oponie MICHELIN CrossClimate+ opublikowane w dniu 19.09.2018 r. na wszystkich europejskich stronach internetowych Michelin (informacje zebrane i zestawione na stronie internetowej www.michelin.fr, poświadczone prawnie).

Michelin otrzymał nagrodę magazynu Auto Bild po podsumowaniu wyników testów hamowania opon letnich i całorocznych na mokrej i suchej nawierzchni z lat 2018 i 2019. Auto Bild, nr 12/2019, 5 testów porównawczych opublikowanych w latach 2018 i 2019; 1. miejsce Michelin w kategorii hamowania na mokrej i suchej nawierzchni za gamy opon MICHELIN Crossclimate SUV, MICHELIN Crossclimate+ i MICHELIN Pilot Sport 4.

Michelin CROSSCLIMATE SUV

BEZPIECZEŃSTWO OD NOWOŚCI DO ZUŻYCIA NIEZALEŻNIE OD POGODY (1)
OPONA CAŁOROCZNA / SUV / 4X4

CAŁOROCZNA OPONA MICHELIN DOSTOSOWANA DO TWOJEGO SUV-A

 • Znakomite osiągi hamowania na suchej nawierzchni (2)
 • Certyfikat 3PMSF - trakcja i bezpieczeństwo na śniegu (3)
 • Bezpieczna nawet przy znacznym zużyciu dzięki technologiom EverGrip (3)

ZNAKOMITA TRWAŁOŚĆ (4)

WZMOCNIONA STRUKTURA DLA MOBILNOŚCI NA DRODZE

REKOMENDOWANA PRZEZ 95% UŻYTKOWNIKÓW (5)

(1)

Od nowości do zużycia (zużycie oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EWG (ECE R30r03f) opony MICHELIN CROSSCLIMATE SUV w rozmiarze 275/45R20 110Y przewyższają próg przyczepności na mokro ustalony w regulaminie nr 117 EKG ONZ dla warunków użytkowania opon skategoryzowanych jako zwykłe i śniegowe.

(2)

Na podstawie wyników testów porównawczych opon MICHELIN CrossClimate SUV i MICHELIN Latitude Tour HP w rozmiarze 235/60R18 przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service w 2016 r. na zlecenie Michelin.

(3)

MICHELIN CrossClimate SUV posiada homologację do użytkowania na śniegu (oznaczenie 3PMSF).

(4)

Na podstawie wyników testów porównawczych opon MICHELIN CrossClimate SUV i MICHELIN Latitude Tour HP w rozmiarze 235/60 R18 przeprowadzonych przez DEKRA Test Center w 2016 r. na zlecenie Michelin.

(5)

Opinie użytkowników (267) o oponie MICHELIN CrossClimate SUV opublikowane 19.09.2018 r. na wszystkich europejskich stronach internetowych Michelin (informacje zebrane i zestawione na stronie internetowej www.michelin.fr, poświadczone prawnie).

Michelin otrzymał nagrodę magazynu Auto Bild po podsumowaniu wyników testów hamowania opon letnich i całorocznych na mokrej i suchej nawierzchni z lat 2018 i 2019. Auto Bild, nr 12/2019, 5 testów porównawczych opublikowanych w latach 2018 i 2019; 1. miejsce Michelin w kategorii hamowania na mokrej i suchej nawierzchni za gamy opon MICHELIN Crossclimate SUV, MICHELIN Crossclimate+ i MICHELIN Pilot Sport 4.

Michelin AGILIS CROSSCLIMATE

TO, CZEGO POTRZEBUJE TWOJA FIRMA
OPONA CAŁOROCZNA / DOSTAWCZE

BEZPIECZEŃSTWO WE WSZYSTKICH WARUNKACH POGODOWYCH

 • Lider wśród opon letnich, zimowych i całorocznych pod względem hamowania na suchej nawierzchni (1)
 • Znakomita przyczepność na mokrej nawierzchni: klasa A hamowania na mokrej nawierzchni latem i zimą (2)
 • Dopuszczona do użytkowania w warunkach zimowych (1)

NR 1 POD WZGLĘDEM TRWAŁOŚCI WE WSZYSTKICH KATEGORIACH OPON

 • Przebieg większy o co najmniej 35% od średniego przebiegu letnich, zimowych lub całorocznych opon konkurencyjnych marek (4)
 • Oszczędność średnio 4 opon na każde 100 000 km (5)

OPTYMALNA TRAKCJA
W KAŻDYM TERENIE

 • Znakomita trakcja na śniegu (oznaczenie 3PMSF) (3)
 • Unikalna rzeźba bieżnika w kształcie V z dużymi klockami bieżnika i szerokimi rowkami dla maksymalnej trakcji na śniegu, w błocie, na trawie, żwirze…

WZMOCNIONE DLA WIĘKSZEJ WYTRZYMAŁOŚCI

 • Specjalne tarcze chroniące boki opony przed uszkodzeniem
 • Odporna na otarcia mieszanka gumowa, oparta na innowacyjnej technologii stosowanej w oponach ciężarowych
(1)

Na podstawie wyników testu hamowania na suchej nawierzchni przeprowadzonego przez IDIADA na zlecenie Michelin w grudniu 2017 r. na oponach w rozmiarze 235/65R16C 115/113 R zamontowanych w Mercedes-Benz Sprinter. W porównaniu z oponami letnimi, zimowymi i całorocznymi klasy premium wiodących konkurentów: BRIDGESTONE Duravis 660, CONTINENTAL ContiVanContact™ 100, GOODYEAR Cargo Vector 2, CONTINENTAL VanContact™ 4Season, PIRELLI Carrier™ All Season, CONTINENTAL VanContact Winter, PIRELLI Carrier™ Winter.

(2)

Klasa A hamowania na mokrej nawierzchni z europejskich etykiet. Testy przeprowadzono w warunkach letnich i zimowych.

(3)

Oznaczenie certyfikatu zimowego 3PMSF (3 szczyty górskie i płatek śniegu).

(4)

Na podstawie wyników testu trwałości przeprowadzonego przez DEKRA Test Center na zlecenie Michelin w grudniu 2017 r. na oponach w rozmiarze 235/65R16C 115/113 R zamontowanych w Mercedes-Benz Sprinter. W porównaniu z oponami letnimi, zimowymi i całorocznymi klasy premium wiodących konkurentów: BRIDGESTONE Duravis 660, CONTINENTAL ContiVanContact™ 100, GOODYEAR Cargo Vector 2, CONTINENTAL VanContact™ 4Season, PIRELLI Carrier™ All Season, CONTINENTAL VanContact Winter, PIRELLI Carrier™ Winter. Test trwałości w warunkach przeciętnego użytkowania (D50) na dystansie 10 000 km przy głębokości bieżnika 1,6 mm.

(5)

Wewnętrzne obliczenia Michelin oparte na wynikach testu trwałości przeprowadzonego przez DEKRA w grudniu 2017 r.

Znajdź swoje
opony w promocji
Szukaj opon
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA