Menu
Kup opony
Michelin
i odbierz
kartę przedpłaconą!
ZASADY:

Kup komplet (4 szt.) całorocznych lub zimowych opon marki MICHELIN w okresie kampanii.

Odbierz kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych*!

Wartość nagrody uzależniona jest od rozmiaru zakupionego kompletu opon Michelin:

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w regulaminie.

*Karta przedpłacona do wykorzystania na stacjach benzynowych posiadających terminal płatniczy akceptujący transakcje kartami Mastercard.

Poznaj opony MICHELIN

MICHELIN ALPIN 6

BEZPIECZEŃSTWO OD NOWOŚCI
DO ZUŻYCIA (1) Nawet w trudnych
warunkach zimowych
OPONA ZIMOWA / OSOBOWE

NR 1 W ZAKRESIE HAMOWANIA NA ŚNIEGU OPONY, KTÓRA OSIĄGNĘŁA DOPUSZCZALNY POZIOM ZUŻYCIA (2)

NR 1 W PRZYSPIESZENIU I TRAKCJI NA ŚNIEGU OPONY, KTÓRA OSIĄGNĘŁA DOPUSZCZALNY POZIOM ZUŻYCIA (3)

ZNAKOMITA TRWAŁOŚĆ (4)

(1)

Od nowości do zużycia opona MICHELIN ALPIN 6 w rozmiarze 205/55 R16 91H przewyższa próg przyczepności na mokro ustalony w regulaminie nr 117 EKG ONZ. Certyfikat 3PMSF dla nowej opony i znakomita trakcja na śniegu opony używanej. Testy przyspieszania/trakcji na śniegu przeprowadzone przez TÜV SÜD w grudniu 2017 r. Zużycie oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EWG (ECE R30r03f). We wszystkich przypadkach należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących opon zimowych.

(2)

Na podstawie wyników testów hamowania na śniegu przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin w grudniu 2017 r. i styczniu 2018 r. na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91H zamontowanych w VW Golf 7. Opony testowane: MICHELIN ALPIN 6, BRIDGESTONE BLIZZAK LM001 Evo, CONTINENTAL WinterContact™ TS 860, DUNLOP Winter Sport 5, GOODYEAR Ultra Grip 9, PIRELLI Cinturato Winter i NOKIAN WRD4. Zużycie oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EWG (ECE R30r03f). We wszystkich przypadkach należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących opon zimowych.

(3)

Na podstawie wyników testów przyspieszania/trakcji na śniegu przeprowadzonych przez TÜV SÜD na zlecenie Michelin w grudniu 2017 r. na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91H zamontowanych w VW Golf 7. Opony testowane: MICHELIN ALPIN 6, BRIDGESTONE BLIZZAK LM001 Evo, CONTINENTAL WinterContact™ TS 860, DUNLOP Winter Sport 5, GOODYEAR Ultra Grip 9, PIRELLI Cinturato Winter i NOKIAN WRD4. Zużycie oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EWG (ECE R30r03f). We wszystkich przypadkach należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących opon zimowych.

(4)

Na podstawie wyników testów trwałości przeprowadzonych przez DEKRA Test Center na zlecenie Michelin w grudniu 2017 r. i styczniu 2018 r. na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91H zamontowanych w VW Golf 7. Opony testowane: MICHELIN ALPIN 6, BRIDGESTONE BLIZZAK LM001 Evo, CONTINENTAL WinterContact™ TS 860, DUNLOP Winter Sport 5, GOODYEAR Ultra Grip 9, PIRELLI Cinturato Winter i NOKIAN WRD4. Test trwałości w warunkach przeciętnego użytkowania (D50) na dystansie 10 000 km przy głębokości bieżnika 1,6 mm. We wszystkich przypadkach należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących opon zimowych.

Michelin Pilot ALPIN 5

ZNAKOMITA KONTROLA W KAŻDYCH
WARUNKACH ZIMOWYCH
OPONA ZIMOWA / SPORTOWE
I WYSOKICH OSIĄGÓW

BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYCH WARUNKACH ZIMOWYCH

  • Krótsza droga hamowania na każdej nawierzchni w warunkach zimowych (droga sucha, mokra, zaśnieżona) (1)
  • Większa odporność na aquaplaning (1)

KONTROLA I PRECYZJA TORU JAZDY

  • Większa przyczepność na drodze mokrej
    i śniegu (1)

NIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA (1)

  • Zoptymalizowany opór toczenia

UZNANA PRZEZ PRODUCENTÓW SAMOCHODÓW KLASY PREMIUM

  • Homologowana przez Audi, AMG, BMW, Mercedes i Porsche

REKOMENDOWANA PRZEZ 100% UŻYTKOWNIKÓW (2)

(1)

Na podstawie wyników wewnętrznych testów porównawczych przeprowadzonych na oponach Pilot Alpin 5 i oponach poprzedniej generacji Pilot Alpin 4 w rozmiarze 245/40 R18 w okresie od listopada 2014 r. do marca 2015 r.

(2)

Opinie konsumentów (53) o oponie MICHELIN Pilot Alpin 5 opublikowane 19.09.2018 r. na wszystkich europejskich witrynach Michelin (informacje zebrane i zestawione na stronie internetowej www.michelin.fr, poświadczone prawnie).

Michelin CROSSCLIMATE+

BEZPIECZEŃSTWO OD NOWOŚCI
DO ZUŻYCIA NIEZALEŻNIE
OD POGODY (1)
OPONA CAŁOROCZNA / OSOBOWE /
SPORTOWE I WYSOKICH OSIĄGÓW

OPONA CAŁOROCZNA MICHELIN

  • Znakomite osiągi hamowania na suchej nawierzchni (2)
  • Certyfikat 3PMSF - trakcja i bezpieczeństwo na śniegu (3)
  • Bezpieczna nawet przy znacznym zużyciu dzięki technologiom EverGrip (3)

NR 1 POD WZGLĘDEM TRWAŁOŚCI (4)

REKOMENDOWANA PRZEZ
93% UŻYTKOWNIKÓW (5)

(1)

Od nowości do zużycia (zużycie oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EWG (ECE R30r03f) opony MICHELIN CROSSCLIMATE+ w rozmiarze 205/55 R16 91H przewyższają próg przyczepności na mokro ustalony w regulaminie nr 117 EKG ONZ dla warunków użytkowania opon skategoryzowanych jako zwykłe i śniegowe.

(2)

Na podstawie wyników testów przeprowadzonych przez AutoBild na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych w Opel Corsa (wyniki testu opublikowane 24 listopada 2017 r.), w których porównywano opony MICHELIN CrossClimate+ z oponami GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2, PIRELLI Cinturato All Season, HANKOOK Kinergy 4S, NOKIAN WeatherProof i VREDESTEIN Quatrac 5 oraz wyniki testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin w okresie od października do grudnia 2017 r. na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych na samochodzie Opel Corsa, w których porównywano opony MICHELIN CrossClimate+ z oponami CONTINENTAL AllSeasonContact.

(3)

MICHELIN CrossClimate+ posiada homologację do użytkowania na śniegu (oznaczenie 3PMSF).

(4)

Na podstawie wyników testów porównawczych opon MICHELIN CrossClimate+, GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2, PIRELLI Cinturato All Season, HANKOOK Kinergy 4S, NOKIAN WeatherProof i VREDESTEIN Quatrac 5 przeprowadzonych przez AutoBild na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych w Renault Clio (wyniki testu opublikowane 24 listopada 2017 r.) oraz wyniki testów porównawczych opon MICHELIN CrossClimate+ i CONTINENTAL AllSeasonContact przeprowadzonych przez DEKRA Test Center na zlecenie Michelin w okresie od lipca do sierpnia 2017 r. na oponach w rozmiarze 185/65 R15 zamontowanych w Renault Clio.

(5)

Opinie użytkowników (594) o oponie MICHELIN CrossClimate+ opublikowane w dniu 19.09.2018 r. na wszystkich europejskich stronach internetowych Michelin (informacje zebrane i zestawione na stronie internetowej www.michelin.fr, poświadczone prawnie).

Michelin otrzymał nagrodę magazynu Auto Bild po podsumowaniu wyników testów hamowania opon letnich i całorocznych na mokrej i suchej nawierzchni z lat 2018 i 2019. Auto Bild, nr 12/2019, 5 testów porównawczych opublikowanych w latach 2018 i 2019; 1. miejsce Michelin w kategorii hamowania na mokrej i suchej nawierzchni za gamy opon MICHELIN Crossclimate SUV, MICHELIN Crossclimate+ i MICHELIN Pilot Sport 4.

Michelin AGILIS CROSSCLIMATE

TO, CZEGO POTRZEBUJE TWOJA FIRMA
OPONA CAŁOROCZNA / DOSTAWCZE

BEZPIECZEŃSTWO WE WSZYSTKICH WARUNKACH POGODOWYCH

  • Lider wśród opon letnich, zimowych i całorocznych pod względem hamowania na suchej nawierzchni (1)
  • Znakomita przyczepność na mokrej nawierzchni: klasa A hamowania na mokrej nawierzchni latem i zimą (2)
  • Dopuszczona do użytkowania w warunkach zimowych (1)

NR 1 POD WZGLĘDEM TRWAŁOŚCI WE WSZYSTKICH KATEGORIACH OPON

  • Przebieg większy o co najmniej 35% od średniego przebiegu letnich, zimowych lub całorocznych opon konkurencyjnych marek (4)
  • Oszczędność średnio 4 opon na każde 100 000 km (5)

OPTYMALNA TRAKCJA
W KAŻDYM TERENIE

  • Znakomita trakcja na śniegu (oznaczenie 3PMSF) (3)
  • Unikalna rzeźba bieżnika w kształcie V z dużymi klockami bieżnika i szerokimi rowkami dla maksymalnej trakcji na śniegu, w błocie, na trawie, żwirze…

WZMOCNIONE DLA WIĘKSZEJ WYTRZYMAŁOŚCI

  • Specjalne tarcze chroniące boki opony przed uszkodzeniem
  • Odporna na otarcia mieszanka gumowa, oparta na innowacyjnej technologii stosowanej w oponach ciężarowych
(1)

Na podstawie wyników testu hamowania na suchej nawierzchni przeprowadzonego przez IDIADA na zlecenie Michelin w grudniu 2017 r. na oponach w rozmiarze 235/65R16C 115/113 R zamontowanych w Mercedes-Benz Sprinter. W porównaniu z oponami letnimi, zimowymi i całorocznymi klasy premium wiodących konkurentów: BRIDGESTONE Duravis 660, CONTINENTAL ContiVanContact™ 100, GOODYEAR Cargo Vector 2, CONTINENTAL VanContact™ 4Season, PIRELLI Carrier™ All Season, CONTINENTAL VanContact Winter, PIRELLI Carrier™ Winter.

(2)

Klasa A hamowania na mokrej nawierzchni z europejskich etykiet. Testy przeprowadzono w warunkach letnich i zimowych.

(3)

Oznaczenie certyfikatu zimowego 3PMSF (3 szczyty górskie i płatek śniegu).

(4)

Na podstawie wyników testu trwałości przeprowadzonego przez DEKRA Test Center na zlecenie Michelin w grudniu 2017 r. na oponach w rozmiarze 235/65R16C 115/113 R zamontowanych w Mercedes-Benz Sprinter. W porównaniu z oponami letnimi, zimowymi i całorocznymi klasy premium wiodących konkurentów: BRIDGESTONE Duravis 660, CONTINENTAL ContiVanContact™ 100, GOODYEAR Cargo Vector 2, CONTINENTAL VanContact™ 4Season, PIRELLI Carrier™ All Season, CONTINENTAL VanContact Winter, PIRELLI Carrier™ Winter. Test trwałości w warunkach przeciętnego użytkowania (D50) na dystansie 10 000 km przy głębokości bieżnika 1,6 mm.

(5)

Wewnętrzne obliczenia Michelin oparte na wynikach testu trwałości przeprowadzonego przez DEKRA w grudniu 2017 r.

Znajdź swoje
opony w promocji
Szukaj opon
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA