Menu

Nowa letnia opona o wysokich osiągach w przystępnej cenie.

KLEBER Dynaxer HP4

Dobry stosunek jakości do ceny

Kupuj to, czego naprawdę potrzebujesz*

  • Twoje bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni: najwyższa klasa przyczepności na mokrej nawierzchni z europejskich etykiet opon w rozmiarach 16 i 17 cali dzięki dwóm szerokim wzdłużnym rowkom w środkowej części bieżnika zmniejszającym ryzyko aquaplaningu.
  • Twoje bezpieczeństwo na suchej nawierzchni: dzięki nowym mieszankom gumy korzystającym z doskonalonych od ponad 100 lat technologii KLEBER

Wydawaj
mądrze*

  • Zrównoważone zachowanie w każdych warunkach oraz znakomite osiągi na mokrej i suchej nawierzchni
  • Ograniczaj zużycie paliwa dzięki specjalnej technologii samoblokującej się rzeźby bieżnika KLEBER

Stawiaj na jakość w swoim aucie

  • Dostępna w rozmiarze od 15 do 17 cali
  • Logo KLEBER na środku bieżnika potwierdza jakość i autentyczność opony

Etykiety

(1) Efektywność paliwowa (od A do G). (2) Przyczepność na mokrej nawierzchni (od A do G).
(3) Klasa zewnętrznego hałasu toczenia (od 1 do 3). (4) Zmierzona wartość zewnętrznego hałasu toczenia (dB). Informacje aktualne na dzień publikacji.
* Na podstawie wyników wewnętrznych testów hamowania na mokrej nawierzchni przeprowadzonych przez Grupę Michelin w lipcu 2018 r. na torze testowym w Fontange. Opony w rozmiarze 205/55 R16 94W zamontowane w samochodzie VW Golf 7 TSI w porównaniu z oponą poprzedniej generacji (KLEBER Dynaxer HP3). Średnie wyniki. Droga hamowania na mokrej nawierzchni od 80 do 20 km/h z systemem ABS. Na podstawie wyników wewnętrznego testu oporu toczenia przeprowadzonego przez Grupę Michelin na oponie KLEBER Dynaxer HP4 w rozmiarze 195/65R15 91V posiadającej klasę C z europejskich etykiet, w porównaniu z KLEBER Dynaxer HP3 posiadającą klasę E.
Znajdź swoje
opony w promocji
Szukaj opon