Menu

Fundusze europejskie

Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu OPONEO.PL S.A.

2013-01-14

I.

OPONEO.PL S.A. 31 grudnia 2012 roku otrzymała informację o przyznaniu dofinansowania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na realizację II etapu projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka dla działania 6.1. „Paszport do eksportu”.

Projekt objęty dofinansowaniem nosi tytuł: „Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu OPONEO.PL S.A.”. Dofinansowanie wynosi 195 tys. zł i stanowi 50 % kosztów związanych z jego realizacją.

W ramach projektu zostaną przeprowadzone działania prowadzące finalnie do uruchomienia sprzedaży internetowej opon w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, co wpisuje się w realizację celów emisyjnych spółki takich jak ekspansja na nowe rynki zagraniczne.

Projekt rozpoczął się w październiku 2012 r. Przewidywalny termin jego zakończenia to listopad 2013 r.

II.

Zgodnie z harmonogramem pierwszy etap projektu zakończył się 31 marca 2013 roku. W ramach etapu zrealizowano wyjazd przedstawicieli Spółki na międzynarodowe targi motoryzacyjne Sema Show w Las Vegas, zakupiono ekspertyzę prawną oraz dokonano wyboru wykonawców kolejnych zadań.

III.

W drugim etapie projektu zrealizowano zadanie tłumaczenia treści oraz rozpoczęto pozycjonowanie strony internetowej. Etap został zamknięty z dniem 30 września 2013 roku.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA