Menu
Klasa premium

Goodyear WRANGLER ATR 235/60 R18 107 T XL, AO, OWL

BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)
Parametry opony
Typ:
4x4
Sezon:
Rozmiar:
Indeks prędkości:
T = max 190 km/h
Indeks nośności:
107 = max 975 kg
Inne:
Wzmacniane
Gwarancja:
5 lat od daty produkcji szczegóły
Homologacja:
Audi
Etykieta UE:
E E 74dB szczegóły
 • Opinie
 • Opis produktu
 • Etykieta UE
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opinie
33 osoby wystawiły ocenę
 • 6 5 osób
 • 5 17 osób
 • 4 10 osób
 • 3 1 osoba
 • 2 0 osób
 • 1 0 osób
Ocena łączna: 4,8 33 opinie Opona Godna polecenia
 • Sucha nawierzchnia: 5,1
 • Mokra nawierzchnia: 5,2
 • Właściwości terenowe: 4,7
81% użytkowników poleca tę oponę
81%

Informacje o oponie zbierane są od 5258 dni. W tym czasie zebraliśmy 33 opinie.

Nasi klienci przejechali łącznie 519000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

umiarkowany.

 • Opinie o oponach Goodyear WRANGLER ATR

  rock
  Rozmiar: 235/60 R18

  Ocena: 5,1

  Ogolnie zachowują się dobrze w każdych warunkach. Sa bardzo wytrzymałe. Nie złapałem ani razu kapcia i po przejechaniu około 30 tys nadal wyglądają jak nowe. Są na lata.

  Czy opinia jest pomocna?

 • mot_cez
  Rozmiar: 235/60 R18

  Ocena: 5,4

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Dobra opona

  Podsumowanie: Dobra opona

  Czy opinia jest pomocna?

 • PONTI-DRACRAVEN
  Rozmiar: 225/75 R15

  Ocena: 5,5

  Do tego auta pasuje jedynie ta opona! Bardziej słysze mój silnik i szczeliny w drzwiach niż oponę, jak sie chciało mieć Wranglera to trzeba się przystosować do tego, że szumi w aucie wszystko. Sprawdzałem ją na nasypie ziemnym o kącie ok 65 stopni i daje radę a nawet na ostrzejszym podjeździe, na wilgotnej trawie, tylko kąta nie sprawdzałem też spisuje się wyśmienicie. Gorzej jest jeśli chodzi o piach trzeba spuścić ciśnienie do około 1 - 1,2 atm żeby jeźdźić. Ogólnie bardzo zadowolony jestem z tej opony tym bardziej, że jest ona dedykowana konkretnie do mojego Wranglera. Gorąco polecam do Wranglera.

  Czy opinia jest pomocna?

 • gruby
  Rozmiar: 245/65 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  W mieście bardzo dobra, zaczyna być słyszalna przy prędkości powyżej 90km/h, ale nawet przy prędkości 160km/h hałas nie jest uciążliwy. W lekkim terenie sprawdza się idealnie, nawet glina nie zakleja bieżnika. W bardziej ambitnym terenie nie sprawdzałem. Wcześniej kilkakrotnie wybierałem się w teren na oponach szosowych - różnica o rząd wielkości. Duże kałuże przy większej prędkości też nie są problemem. Przebieg około 8000 km, brak śladów zużycia. W zakresie zużycia paliwa: po mieście bez znaczenia, na autostradzie zużycie wzrosło nieznacznie.

  Podsumowanie: Dobra, niedroga, komfortowa, sprawdza się w lekkim terenie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł
  Rozmiar: 235/75 R15

  Ocena: 3,9

  Asfalt: Opona dobra przez pierwszy sezon zimowy i letni w końcu jest całoroczna, za miękka w lato niestety po jednym sezonie ścieralność jest na tyle duża że gdyby nie głęboki bieżnik to na następną zimę nic by nie było z niej - niestety straciła także po jednym sezonie właściwości do jazdy w zimie, które były dość dobre. Generalnie opona na 1,5 roku (max.do 35000 km) i do kosza. Teren: Dobra na suchym, na mokrym lub błocie za mocno się wgryza w podłoże lepsze był już szosówki (bardziej płaskie), generalnie w terenie da rade na 3+ oczekiwałem czegoś więcej.

  Czy opinia jest pomocna?

Ilość opinii na stronie:

Opis produktu

Goodyear WRANGLER ATR

Goodyear WRANGLER ATR to opona letnia przeznaczona dla samochodów terenowych z napędem na 4 koła. Model bardzo dobrze sprawdza się podczas codziennej jazdy, jak i na dłuższych oraz bardziej wymagających trasach. Nowoczesna rzeźba bieżnika typu All-Terrain zapobiega klinowaniu się kamieni w rowkach bieżnika i sprawia, że konstrukcja szybko się oczyszcza. W oponie zastosowano symetryczną rzeźbę bieżnika, która gwarantuje doskonałe osiągi na mokrej nawierzchni połączone ze zrównoważonymi parametrami na suchej jezdni.Duże karby na krawędziach bieżnika dbają o dobrą sterowność i zoptymalizowane osiągi w warunkach off-road. Za dynamiczną jazdę odpowiadają mocne barki, które gwarantują odpowiednie przełożenie mocy samochodu na drogę. Krawędzie barków opony przed uszkodzeniem chroni specjalna konstrukcja zabezpieczająca tę strefę. Inżynierowie projektujący oponę zadbali także o równomierne rozłożenie nacisków działających na Goodyear WRANGLER ATR.Dzięki temu jego bieżnik ściera się powoli i równomiernie, a z pełni osiągów można korzystać przez cały okres użytkowania opony bez obaw o spadek przyczepności i komfortu jazdy wraz z większą liczbą przebytych kilometrów. Centralny szeroki rowek obwodowy gwarantuje stabilność jazdy i precyzyjne prowadzenie na zakrętach oraz podczas wykonywania gwałtownych manewrów. Poprawę przyczepności podczas jazdy na mokrej nawierzchni zapewniają ostre krawędzie klocków i bloków bieżnika. Goodyear WRANGLER ATR to opona dla wymagających kierowców, którzy od ogumienia przeznaczonego dla samochodów terenowych oczekują maksymalnych osiągów bez względu na stan i rodzaj nawierzchni, odporności na uszkodzenia mechaniczne i przyjemności płynącej z jazdy.


GoodyearLogo

Informacje o producencie: Goodyear jest drugim w Europie i trzecim na świecie producentem opon. Cechują się one najwyższymi parametrami, doskonałą jakością wykonania i niezawodnością, dzięki czemu zalicza się je do najwyższego segmentu ogumienia – klasy premium. Do amerykańskiego koncernu należą takie marki, jak Dunlop, Sava, Fulda i Dębica.

Opona letnia Goodyear WRANGLER ATR zaliczana jest do klasy premium, czyli charakteryzuje się nowoczesną technologią i maksymalnymi osiągami.
Oglądasz właśnie oponę w rozmiarze 235/60 R18.
Jest to opona z indeksem prędkości T - maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 190 km/h.
Opona posiada indeks nośności 107 - maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać ta opona wynosi 975 kg.
Opona posiada następujące klasy na etykiecie: E (opory toczenia), E (przyczepność na mokrej nawierzchni), 74 dB (poziom hałasu).
Oglądana przez Ciebie opona:
 • posiada wzmocnioną konstrukcję (jest bardziej odporna na obciążenia niż standardowy model).

Zobacz także inne opony letnie 18 cali

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Etykieta UE

Etykieta opony Goodyear WRANGLER ATR:

E E 74 dB

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

Gwarancja

Gwarancja na opony Goodyear WRANGLER ATR

Pełna treść gwarancji
 • okres gwarancji na opony osobowe, dostawcze, 4x4 oraz motocyklowe to 5 lat od daty zakupu lub od daty produkcji,
 • okres gwarancji na opony ciężarowe pod marką Goodyear oraz Dunlop – 4 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 5 lat od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • okres gwarancji na opony ciężarowe marki Sava oraz Fulda to 3 lata od daty zakupu (jeśli posiadasz dowód zakupu) lub 4 lata od daty produkcji - gwarancja nie obejmuje opon starszych niż 8 lat),
 • gwarancja obejmuje wady związane z jakością wykonania, materiałami lub konstrukcją,
 • w przypadku uznanej reklamacji opona przejdzie na własność producenta, a Ty otrzymasz rekompensatę w wysokości zależnej od stopnia zużycia reklamowanej opony
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Goodyear

 • Transport gratis Wszystkie nasze produkty
  doręczamy bezpłatnie na terenie
  całego kraju.

 • Dostawa
  w 24h
  Nowoczesne centrum logistyczne
  pozwala nam wysłać
  40 000 opon dziennie.

 • 14 dni
  na zwrot
  Nieużywany produkt możesz zwrócić
  w ciągu 14 dni od daty odbioru
  bez podania przyczyny.

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste

 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!