Menu

Najciekawsze informacje z branży » strona 3

Ranking opon letnich 2019

08 kwietnia 2019

Kiedy robi się cieplej, kierowcy zastanawiają się nad wyborem nowych opon letnich. Aby ułatwić im zadanie, przygotowaliśmy zestawienie modeli polecanych przez opiniotwórcze organizacje oraz magazyny motoryzacyjne, które przeprowadziły wnikliwe badania.

Czytaj więcej

Opony letnie – nowości na sezon 2019

29 marca 2019

Zobacz zestawienie wybranych nowości na sezon letni 2019. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Wśród prezentowanych opon znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy nowinek technologicznych, jak i kierowcy poszukujący bardziej budżetowych rozwiązań.

Czytaj więcej

Opony do klasyków

13 marca 2019

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące opon do zabytkowych samochodów. Gdzie szukać? O czym pamiętać? Sprawdź!

Czytaj więcej

Opony do quada - jak dobrać odpowiednie?

27 lutego 2019

Nie wiesz jaki rozmiar opon jest odpowiedni do Twojego quada? Przeczytaj poniższy artykuł, a znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat.

Czytaj więcej

Przyczepność na mokrej nawierzchni – klasa przyczepności

25 lutego 2019

Przyczepność na mokrej nawierzchni to jedna z pozycji na znajdujących się na oponach etykietach. Czym ona właściwie jest i jaki ma wpływ na podróżowanie?

Czytaj więcej

Opony ciężarowe i ich rodzaje ze względu na parametry

21 lutego 2019

Opony do samochodów ciężarowych znacząco różnią się od modeli standardowych. Jednak czy możemy wyróżnić kilka rodzajów takiego ogumienia? Przeczytaj o panującym podziale w naszym artykule.

Czytaj więcej
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA