Menu

Artykuły o oponach » strona 3

Mocny start w Słomczynie – 1. Runda Oponeo MPRC 2019

08 kwietnia 2019

Kibice i zawodnicy, którzy mieli w pamięci emocje związane poprzednimi dwoma sezonami Oponeo Mistrzostw Polskich Rallycross, z pewnością nie mogli doczekać się powrotu na tor.

Czytaj więcej

Ranking opon letnich 2019

08 kwietnia 2019

Kiedy robi się cieplej, kierowcy zastanawiają się nad wyborem nowych opon letnich. Aby ułatwić im zadanie, przygotowaliśmy zestawienie modeli polecanych przez opiniotwórcze organizacje oraz magazyny motoryzacyjne, które przeprowadziły wnikliwe badania.

Czytaj więcej

Rekordowe otwarcie sezonu Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross

03 kwietnia 2019

Tegoroczne wyścigi Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross zapowiadają się jeszcze ciekawiej niż ubiegłoroczne. Aż 111 najlepszych kierowców wkracza w intensywny i wymagający sezon. Czy obecni mistrzowie obronią tytuły, a może na najwyższym stopniu podium stanie któryś z pretendentów? Pierwsze zawody już najbliższy weekend!

Czytaj więcej

Opony letnie – nowości na sezon 2019

29 marca 2019

Zobacz zestawienie wybranych nowości na sezon letni 2019. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Wśród prezentowanych opon znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy nowinek technologicznych, jak i kierowcy poszukujący bardziej budżetowych rozwiązań.

Czytaj więcej

Najlepsze opony letnie 2019 w rozmiarze 225/45 R17 według kierowców

13 marca 2019

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie opon najwyżej ocenianych przez kierowców w rozmiarze 225/45 R17. Dzięki temu rankingowi wybierzesz najlepszy model na nadchodzący sezon.

Czytaj więcej

Opony do klasyków

13 marca 2019

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące opon do zabytkowych samochodów. Gdzie szukać? O czym pamiętać? Sprawdź!

Czytaj więcej
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA