
Andrzej
Przy tak cichym samochodzie bardzo wysoki komfort jazdy (są bardzo ciche), wrażenie lepszej przyczepności niż letnie Micheliny (w temp. poniżej +10 C

lotnik30
Opony zakupilem wraz z pojazdem, poprzednio jezdzilem na Debicy Frigo. Poziom halasu w porownaniu z poprzednimi jest zdecydowanie nizszy, jazda na suchym to sama przyjemnosc, na mokrym jak w ocenie. Dla niezdecydowanych goroaco polecam, coz moze nie sa tanie ale moim zdaniem warto wydac troche wiecej nie eksperymentowac z innymi produkatami, pewnie tez niezlymi.

Dodo
Uważam, że opony spełniają swoje zadanie, ale nie jeździłem na innych i nie mam odniesienia. Bardzo ciche, dobre na śniegu, po lodzie - musiałem uważać, bo auto waży ponad 2 tony! Jedyna wada - drgania na kierownicy przy szybkości 160-180km/h. Wiem, że trzeba wyważać opony i robiłem to bardzo często i to w różnych warsztatach, drgania jednak zawsze były. Może to cecha mojego auta, jeżeli ktoś zaobserwował podobne zjawisko, proszę o kontakt dharacz@poczta.fm

bigos
Lepiej jezdzi niz wygláda.

Pete
Według mnie, the Micheliny zachowują się bardziej jak całoroczne niż typowo-zimowe opony. W zimie na suchym są bardzo dobre, ale na śniegu samochód pływa, pomimo napędu na cztery koła. Następnym razem chyba kupię Nokiany Hakka 2.

Zaparka
Zimowe opony Michelin sa b.dobre, letnie halasuja wiecej niz Continentaly, na razie jestem zadowolony

Marcin
Michelin to jest.Jest ok,jezdzę tylko na Michelinach!!

ZbYnio
Bardzo dobra opona warta swojej ceny. Idealna do bardzo szybkiej jazdy zimą. Polecam.

mike
Idealnie ciche, trochę niepewne po odwilży, ogólnie dobre na każdy typ zimy

reggie
zdecydowanie polecam, ścieralność prawie żadna, przyczepność super