Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Filtrowanie listy
  • Matador (250)

Opony letnie: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon letnich wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Matador

Wszystkie modele opon letnich

Ostatnio dodane opinie

Matador MPS115
DNO !!!
Ocena bgregory: 2,8 1180000

Zna ktoś może kogoś kto umie porządnie wywzyc te opony w okolicach bydgoszczy. Byłem już u kilku i jeden spróbował ale sie nie udało a dwoch od razu mi podziękowało tlumaczac sie kolejkami. Najgorsze że opony już pojezdziły kilka dni i o zwrocie nie może byc mowy Wtopilem.... więcej »

Matador MPS115
Zbyt szybkie zuzycie
Ocena KLEBER: 2,7 1170000

Jedyny plus to duza wytrzymałość tej opony, nawet jako łysa przejezdzila mi jeszcze 10 tys kilometrow :) A tak to nedza i na suchym i na mokrym kola wciaz buksowaly. Poza tym strasznie glosne.jakby ktos kamienie do kola przyczepil więcej »

Lista wszystkich opon letnich

Opony zimowe: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon zimowych wśród naszych użytkowników

Popularne modele - opony letnie Matador

Wszystkie modele opon zimowych

Ostatnio dodane opinie

Matador MP92 Sibir Snow SUV
Opona spełniła moje oczekiwania.
Ocena Andrzej Gomulicki: 5,0 111110

W grupie opon zimowych ,, budżetowych" , jedna z lepszych opon.Cicha, dobrze tłumiąca nierówności, zapewniająca dobrą przyczepność zarówno na mokrej jak i zaśnieżonej nawierzchni. Droga hamowania nieznacznie większa w porównaniu z oponą letnią ( dotyczy suchej nawierzchni). Trwałość po jednym sezonie , trudna do określenia lecz zapowiada się pozytywna ocena.Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, w tej grupie cenowej chyba trudno o lepszą oponę. Poprzednie opony zimowe firmy Barum, wcześniej Dębica Frigo .... Matador bije je na głowe. więcej »

Matador MP52 Nordicca Basic
Opona super do spokojnej jazdy niezbyt mocnym autem
Ocena Krzysiek: 4,9 1111900

Fiat Grande Punto 1.4 - 77KM, przejeździłem na nich 3 zimy, ścieralność niska, cicha i nie wpływa na wzrost zużycia paliwa. Jeżdżę spokojnie po rożnego rodzaju trasach, autostrady, miasto jak i nieodśnieżone drogi lokalne. Opona super na suchym, mokrym oraz błocie pośniegowym. Trochę gorzej na ubitym śniegu i lodzie, w kopnym na 4+. Przy spokojnej jeździe opona trwała i przewidywalna. Polecam dla osób, którym lans jest zbędny i wyrośli mentalnie z pajacowania na drodze i szpanowania drogimi oponami. więcej »

Opony całoroczne: Matador

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych opon całorocznych wśród naszych użytkowników

Popularne modele opon całorocznych Matador

Wszystkie modele opon całorocznych

Ostatnio dodane opinie

Matador MPS125
Kupiłem dwie na przód i po pół roku użytkowania chcę dokupić takie same na tył.
Ocena Zbigniew Najsarek: 4,9 1111900

Przejechałem dopiero 5 tys. ale ścierają się dużo mniej niż poprzednie - droższe letnie! Trochę głośne na mokrym. Trzymają OK. Hamowanie bez zarzutu. Po kupieniu i eksploatacji dwóch sztuk, chcę dokupić kolejne dwie. W sumie POLECAM. więcej »

Matador MPS125
bardzo dobra opona
Ocena Robert: 5,1 111110

Bardzo dobra całoroczna opona, wbrew opiniom co do opon całorocznych nie hałasuje a właściwości jezdne zimą dobre. Polecam, dobry stosunek ceny do jakości. więcej »

Lista wszystkich opon całorocznych