Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Milestone

Zastosuj

Pokaż Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy
dostarczyć do serwisu montażowego.

Jeśli zamówisz do 15:00, możesz zarezerwować montaż nawet jutro!

Dostarczamy opony do serwisów wymiany. Do wyboru masz 922 warsztaty w całym kraju. Dostawa gratis w wybranym przez Ciebie terminie - rezerwujesz dzień i godzinę montażu. Wymiana wg cennika serwisu.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Milestone

Opony Milestone

Ranking opon letnich Milestone

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 100 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,6 1111600 (7 opinii)

Ranking opon zimowych Milestone

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 100 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 3,2 1112000 (7 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Milestone w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Milestone, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Milestone GREEN SPORT
  Milestone GREEN SPORT

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

 • Milestone FULL WINTER
  Milestone FULL WINTER

  Typ: opona zimowa. Klasa: ekonomiczna – opona dostępna jest w atrakcyjnej cenie. ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Milestone. Są to modele marki Milestone, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Milestone GREEN SPORT
  Milestone GREEN SPORT

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

Ostatnio dodane opinie

opony letnie Milestone

opona Letnie Milestone GREEN SPORT

Bardzo ciekawe opony
Ocena FX: 4,9 1111900

Zakupiłem je wraz z pojazdem sprowadzonym z Belgii. 2 szt. na przodzie założone były nowe - 2 z tyłu jeszcze fabryczne Dunlop SP 01 Sport. Na Milestonach na osi przedniej, napędowej przejechałem ok. 20 tys. km w warunkach od wiosny do jesieni i byłem naprawdę mile zaskoczony. Nie zauważyłem jakichś super-hiper cudnych zachowań na drodze jak to się niektórzy rozpisują nt. Conti i podobnych, ale nic przykrego mnie nie spotkało. Opona wzorowo zachowuje się w każdych z w/w warunków, daje pełną kontrolę w każdych warunkach i wystarczajacą podczas deszczu. Oczywiscie wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku bo nie jeźdżę 160km/h w ulewie i nie narzekam że opony prowadzenia nie mają. Nic z tych rzeczy. Niestety żywot zakończyła jedna po najechaniu na polnej drodze na stary lemiesz, który rozpruł jedną z nich a z braku możliwości dokupienia do pary zmuszony byłem wywalić obydwie i zainwestować w nowe Dunlopy SP01 Sport - takie jak na tyle. I to właśnie porównianie Milestonów z Dunlopami dało mi podstawy do napisania takiej właśnie pochlebnej opinii na ich temat ponieważ dalsze lata eksploatacji na Dunlopach przekonały mnie iż nie zauważyłem żadnych różnic w prowadzeniu pojazdu czy też ścieralności i trwałości opon pomiędzy Milestonami, które były, a Dunlopami które są. Trwałość opony - identyczna jak na obecnych Dunlopach: w dużym kombi z mocnym, 140-konnym HDI pod maską po 20 tys. km na osi napędowej nie było ok 1/3 wysokości bieżnika, czyli żywotność zbliżona do najlepszych europejskich producentów. Ok. 60 tys. km.

opona Letnie Milestone GREEN SPORT

CHińskie opony z twardej gumy
Ocena Maciej: 2,8 1180000

Ogólnie nie polecam tych opon. Na początku miałem je założone na tyle osi napędowej. Nosiło autem na koleinach jak bym miał uszkodzone zawieszanie. Sprawdziłem je było dobre. Dodatkowo przy deszczu tył latał jakbym co najmniej miał 300 koni, a mam tylko 136. Opony są chyba zrobione z twardej mieszanki i to jest ich wada. Jak w tym roku założyłem je na przód, to też na koleinach auto miało tendencję do myszkowania. Samochód na tych oponach zachowywał się nieprzewidywalnie. Od strony hałasu, ok. Nie polecam tych opon.

opony zimowe Milestone

opona Zimowe Milestone FULL WINTER

Tragedia
Ocena VinCent$: 3,0 111000

Opony zimowe to ronież bardzo często jazda w deszczu na mokrej nawiezchni i pod tym wzgledem też należy zwracać uwage kupując opony. Chińskie opony z tym mają właśnie najwiekszy problem a ten właśnie model można powiedzieć że bryluje w aquplaningu.

opona Zimowe Milestone FULL WINTER

Nie polecam
Ocena tomekkk: 3,1 1111000

Nie sądziłem ze ktos jeszcze w tych czasach sprzedaje takie łajno. Tyle się mówi o bezpieczeństwie i zapobieganiu a te zimówki nie mieszczą się chyba w zadnych kryteriach bezpieczeństwa. Gdybym miał je ocenić w skali od 1 do 10 dałbym -3.

Modele opon Milestone

Wszystkie modele opon marki Milestone dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Milestone spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Milestone. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Milestone.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Milestone. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Milestone.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Milestone. Każda z opon Milestone dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.