Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Mentor

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 743 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Mentor

Opony Mentor

Ranking opon letnich Mentor

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 3,8 1118000 (4 opinie)

Ranking opon zimowych Mentor

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 3,9 1118000 (4 opinie)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Mentor w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Mentor, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

  • Mentor M200
    Mentor M200

    Typ: opona zimowa. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

  • Mentor M400
    Mentor M400

    Brak opisu

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Mentor. Są to modele marki Mentor, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Historia marki

To jedna z młodszych marek na rynku ogumienia. Młoda, za to bardzo międzynarodowa. Stworzona przez amerykańskiego producenta, założona na Bałkanach, obecnie będąca częścią indyjskiego koncernu. Dzieło Cooper Tire Zacznijmy od założycieli Mentor Tires - to amerykański koncern Cooper Tire & Rubber Company. Jego korzenie sięgają 1914 roku, gdy para przedsiębiorców: John F. Schaefer oraz Claude E. Hart kupiła działającą w miejscowości Akron firmę M&M Manufacturing Company (zajmowała się produkcją materiałów naprawczych do opon). Trzy lata później dołączył do nich niejaki Ira J. Cooper, który w 1920 roku stanął na czele nowego oddziału spółki odpowiedzialnego wyłącznie za produkcję ogumienia. Tak powstało The Cooper Corporation. Od 1946 roku firma znana jest pod funkcjonującą do dziś nazwą Cooper Tire & Rubber Company. Przez długie lata główną areną jej działania były Stany Zjednoczone (stosunek zysków ze sprzedaży opon w USA i w innych części świata długo kształtował się na poziomie 9:1). Dopiero od lat 90. Cooper zaczął mocniej działać w Europie – w 1997 roku kupił za ponad 110 milionów dolarów brytyjską markę Avon Rubber. Później powiększał swoje portfolio o takie firmy, jak Mastercraft, Starfire, Dean, Durango, Definity czy Eldorado.   Logo marki Mentor. Główny cel: Europa Wschodnia Również w latach dziewięćdziesiątych ... Więcej

Modele opon Mentor

Wszystkie modele opon marki Mentor dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Mentor spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Mentor. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Mentor.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Mentor. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Mentor.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Mentor. Każda z opon Mentor dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Mentor oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Mentor odpowiednie dla Twojego auta.

Rozmiar opony

Wybierz odpowiedni dla swojego samochodu rozmiar opon Mentor. Sprawdź najpopularniejsze rozmiary opon z oferty Mentor.