Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Mabor

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy
dostarczyć do serwisu montażowego.

Jeśli zamówisz do 15:00, możesz zarezerwować montaż nawet jutro!

Dostarczamy opony do serwisów wymiany. Do wyboru masz 826 warsztatów w całym kraju. Dostawa gratis w wybranym przez Ciebie terminie - rezerwujesz dzień i godzinę montażu. Wymiana wg cennika serwisu.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Mabor

Opony Mabor

Ranking opon letnich Mabor

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 80 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,0 11111000 (2 opinie)
opona letnia Ocena 4,5 1111500 (4 opinie)

Ranking opon zimowych Mabor

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 80 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 2,8 1180000 (13 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Mabor w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Mabor, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Mabor. Są to modele marki Mabor, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Historia marki

Mabor to portugalska marka oponiarska, która od ponad dwóch dekad działa pod sztandarem niemieckiego potentata na globalnym rynku ogumienia. A swoją nazwę zawdzięcza kobiecie. Portugalczycy z amerykańskim wsparciem Początki firmy sięgają lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Mniej więcej w połowie dekady o uruchomienie pierwszej fabryki oponiarskiej na terenie Portugalii starał się dr Julio Anahori de Quental Calheiros, hrabia z Coimbry, znany bankier i przemysłowiec. Budowa zakładu w miejscowości Lousado leżącej w północnej części kraju ruszyła w 1937 roku. W tym czasie Anahori rozpoczął też negocjacje z potencjalnymi inwestorami, którzy mogliby wnieść do spółki nie tylko kapitał, ale i doświadczenie w zakresie produkcji opon. Po trzech latach gotowe było porozumienie, zawarte z amerykańskim przedsiębiorstwem General Tire & Rubber Company. Na mocy umowy Amerykanie zostali mniejszościowym udziałowcem firmy (20 proc. udziałów), a oprócz tego, zapewnili jej wsparcie technologiczne w projektowaniu i wytwarzaniu ogumienia oraz pośrednictwo przy zakupie maszyn. Te były sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych, a dokładniej – z tamtejszej stolicy przemysłu oponiarskiego: Akron w stanie Ohio (zostały zamówione u renomowanego producenta, firmy McNeil). Logotyp marki Mabor. Maria Borges, czyli skąd się wzięła nazwa Biznesowe plany ... Więcej

Ostatnio dodane opinie

opony letnie Mabor

opona Letnie Mabor Street Jet 2

Dobra opona w tej cenie
Ocena jaw: 4,6 1111600

Opona średniej klasy w dobrej cenie. Polecam do umiarkowanej jazdy.

opona Letnie Mabor Street Jet 2

Średnie
Ocena Jaro: 4,8 1111800

Oponki przeciętne w miarę dobrze się jeździ na suchej nawierzchni, natomiast na mokrej już dwa razy prawie bym się przejechał. Niestety po 17tys km i trzech latach opona dostała wybrzuszenia z boku.

opony zimowe Mabor

opona Zimowe Mabor Winter Jet 2

DRUGI RAZ BYM NIE KUPIŁ
Ocena orszulak: 2,6 1160000

Kupiłem 4 opony i wszystkie są wadliwe!! Auto wyje przy większych prędkościach do tego bije w kierownice!!! Warsztat odsyła z kwitkiem, robią tajemnicze miny i ograniczają się jedynie do ponownego wyważenia!! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!!! Nigdy więcej.

opona Zimowe Mabor Winter Jet 2

opona stanowczo nie nadaje się na jazdę po śniegu
Ocena Slayer: 2,6 1160000

Zostalo mi 5 mm bieżnika po dwoch zimach opony trafia bardzo szybko tam gdzie ich miejsce czyli do recyklingu! Jedyna zaleta tych opon to nicka cena. Jednak pamietac trzeba ze jaka cena taka jakosc :)

Modele opon Mabor

Wszystkie modele opon marki Mabor dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Mabor spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Mabor. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Mabor.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Mabor. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Mabor.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Mabor. Każda z opon Mabor dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Producent

Zobacz wszystkie opony marki Mabor. Wybierz najlepsze dla siebie opony Mabor.

Rozmiar opony

Wybierz odpowiedni dla swojego samochodu rozmiar opon Mabor. Sprawdź najpopularniejsze rozmiary opon z oferty Mabor.