Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Kenda

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 817 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Kenda

Opony Kenda

Opony Kenda to wyjątkowe połączenie dobrej jakości z ceną, która nie obciąża domowego budżetu. Produkty tej marki przeznaczone są dla kierowców poszukujących bezpieczeństwa i komfortu w przystępnej cenie. Jazda na oponach Kenda dostarcza bardzo pozytywnych wrażeń. Produkty tej marki wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie i z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Opony Kenda są niezawodne, co gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą opon Kenda przeznaczonych do różnego rodzaju samochodów.

Ranking opon letnich Kenda

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 4,6 1111600 (2 opinie)

Ranking opon zimowych Kenda

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 4,1 1111100 (11 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Kenda w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Kenda, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Kenda KR-20
  Kenda KR-20

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – układa się w kształcie litery V, co daje mu ...

 • Kenda KR-23
  Kenda KR-23

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – gwarantuje zrównoważone osiągi na każdym typie ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Kenda. Są to modele marki Kenda, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Kenda KR-20
  Kenda KR-20

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – układa się w kształcie litery V, co daje mu ...

 • Kenda KR 16
  Kenda KR 16

  Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – gwarantuje zrównoważone osiągi na każdym typie ...

Historia marki

Yang Jinbao wychował się w biednej rodzinie na Tajwanie. Jego ojciec przygotował go do ciężkiej pracy i wysłał na studia. W 1962 roku Jinbao stworzył markę oponiarską Kenda, dziś jedną z największych i to nie tylko w tej części kontynentu azjatyckiego. Wykształcenie, synu! Yang Jinbao urodził się w marcu 1909 roku, pochodził z miejscowości Puxin, mieszczącej się w prowincji Zhanghua, w zachodniej części Tajwanu. Jego ojciec, Yang Zhong surowo przestrzegał, by on wraz z rodzeństwem odebrali solidne wykształcenie, nawet pomimo trudnych warunków ekonomicznych. Jinbao studiował na Narodowym Uniwersytecie Taichung. Po zdobyciu dyplomu, krótko pracował jako nauczyciel, by od lat czterdziestych związać się z raczkującym na wyspie przemysłem gumowym. Pracował w dwóch firmach zajmujących się produkcją m.in. gumowych kaloszy. Tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej Yang Jinbao był jednym z założycieli przedsiębiorstwa Hwa Fong Rubber, dziś jednej z czołowych spółek w przemyśle oponiarskim na Tajwanie. Długo uczestniczył w budowaniu jej pozycji, aż w końcu odszedł z niej na początku lat sześćdziesiątych, w wyniku konfliktu z innymi akcjonariuszami. Potrzebował zaledwie kilkunastu miesięcy, by niemal od podstaw stworzyć kolejną mocną firmę w branży. Tak w 1962 roku powstała spółka Kenda Rubber Company. Logo opon Kenda. Rowery, motocykle, ... Więcej

Ostatnio dodane opinie

opony letnie Kenda

opona Letnie Kenda KR-20

Dobre.
Ocena Mariusz Baranowski: 4,5 1111400

Postanowiłem zakupić komplet opon nowych tych z dolnej półki czyli chińskie, ale muszę powiedzieć, że jak n arazie jestem z nich zadowolony,były małe problemy podczas wyważenia kół ale jakoś daliśmy radę. zakładałem je na nowe felgi i to raczej nie jest wina felg. Na suchym zachowanie opon jest ok, na mokym trochę słabiej ale myślę że i markowe opony mają bardzo podobne rezultaty.Polecam oponki bo za niewielką kasę można kupić nówki.

opona Letnie Kenda KR-15

Opony warte uwaGI.
Ocena mateusz: 4,5 1111400

Opony bardzo dobrze spisują sie na powierzchni suchej, sa godne polecenia

opony zimowe Kenda

opona Zimowe Kenda KR19 POLAR TRAX

Autor:miszstef
Ocena miszstef: 4,1 111100

Tania opona o niezłym wyglądzie i nie najgorszych warunkach trakcyjnych szczególnie w błocie pośniegowym i mokrym śniegu. Trochę gorzej zachowuje się w suchych warunkach. Na autostradę ze wzg. na hałas i opory toczenia zalecałbym raczej węcej powietrza. Tak w ogóle to Polecam raczej dla kierowców lubiących spokojną jazdę.

opona Zimowe Kenda KR19 POLAR TRAX

Autor:Piotr michalak
Ocena Piotr michalak: 3,9 1119000

Witam, Bardzo dobre opony, jedyny mankament był tylko przy wymianie, ale pracownicy wulkanizacji dali radę. Pozdrawiam

Modele opon Kenda

Wszystkie modele opon marki Kenda dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Kenda spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Kenda. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Kenda.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Kenda. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Kenda.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Kenda. Każda z opon Kenda dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.