Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Gislaved

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 744 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Gislaved

Opony Gislaved

Opony Gislaved to szwedzka marka, która charakteryzuje się produkcją opon wyspecjalizowanych w zapewnieniu bezpieczeństwa na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni. W ofercie marki Gislaved znajdują się również doskonałe jakościowo opony letnie i zimowe. Opony Gislaved to skandynawska solidność. Produkty marki są wytwarzane w oparciu o najbardziej nowoczesne technologie. W swoim szerokim katalogu posiadamy opon Gislaved przeznaczone do różnych typów pojazdów. Każdy znajdzie tu odpowiednie opony dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ranking opon letnich Gislaved

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,1 111110 (1 opinia)
opona letnia Ocena 4,7 1111600 (19 opinii)
opona letnia Ocena 4,5 1111500 (2 opinie)
opona letnia Ocena 3,3 1113000 (13 opinii)
opona letnia Ocena 3,2 1112000 (20 opinii)
opona letnia Ocena 3,2 1112000 (33 opinii)
opona letnia Ocena 3,1 111000 (9 opinii)

Ranking opon zimowych Gislaved

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 5,6 1111160 (6 opinii)
opona zimowa Ocena 5,2 1111120 (2 opinie)
opona zimowa Ocena 4,9 1111900 (12 opinii)
opona zimowa Ocena 4,7 1111600 (24 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Gislaved w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Gislaved, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Gislaved. Są to modele marki Gislaved, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

Historia marki

Co mają wspólnego opony i kalosze? W przypadku firmy Gislaved mają wspólnego bardzo wiele i nie chodzi wyłącznie o fakt, że jedno i drugie powstaje z gumy. Dzięki kaloszom, bracia Carl i Wilhelm Gislow rozwinęli rodzinny interes, który przekształcił się w czołowego skandynawskiego producenta ogumienia samochodowego. Zacznijmy od kilku informacji na temat braci Gislow, których życiorys mógłby posłużyć jako filmowy scenariusz. Carl urodził się w 1858 roku w miejscowości Gislaved na południu Szwecji. Rok później na świat przyszedł jego brat Wilhelm. Zanim obaj skończyli odpowiednio osiem i siedem lat, ich rodzice zmarli w wyniku epidemii cholery. Bracia cudem uniknęli zarażenia, a do uzyskania pełnoletniości wychowywała ich babcia. Gdy Carl miał 25 lat postanowił popłynąć do Stanów Zjednoczonych, by tam spełnić swoje marzenia o lepszym życiu. Do Ameryki zabrał ze sobą Wilhelma. Po drugiej stronie Oceanu zaczynał od dorywczych zajęć, a z czasem, ponoć przez przypadek, dostał pracę w fabryce produkującej kalosze. Tam po raz pierwszy zetknął się z przemysłowym wykorzystaniem gumy, co później skrzętnie wykorzystał zakładając własną firmę. Zanim do tego doszło, w Stanach Carl stworzył przedsiębiorstwo, w którym wytwarzał prawidła do butów. Przedsięwzięcie nie okazało się żyłą złota, a bracia Gislow zrażeni niepowodzeniem, w 1889 roku postanowili wrócić do ... Więcej

Modele opon Gislaved

Wszystkie modele opon marki Gislaved dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Gislaved spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Gislaved. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Gislaved.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Gislaved. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Gislaved.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Gislaved. Każda z opon Gislaved dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Gislaved oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Gislaved odpowiednie dla Twojego auta.