Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Evergreen

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 744 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Evergreen

Opony Evergreen

Opony Evergreen charakteryzują się połączeniem dobrej jakości z ceną, która nie obciąża domowego budżetu. Producent opon tej marki kładzie duży nacisk na rozwój technologiczny i ciągłe ulepszanie swoich wyrobów. Dzięki takiej strategii opony Evergreen są wytwarzane w oparciu o nowoczesne technologie i z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów. Opony Evergreen spełniają wszystkie niezbędne normy dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska. W naszym szerokim katalogu produktów znajdują się opony Euro-Tyfoon do różnego typu pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ranking opon letnich Evergreen

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,0 111110 (1 opinia)
opona letnia Ocena 5,0 11111000 (6 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (6 opinii)

Ranking opon zimowych Evergreen

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 3,0 11100000 (13 opinii)
opona zimowa Ocena 2,7 1170000 (11 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Evergreen w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Evergreen, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Evergreen. Są to modele marki Evergreen, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

  • Evergreen EH23
    Evergreen EH23

    Typ: opona letnia. Bieżnik: symetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

  • Evergreen EU72
    Evergreen EU72

    Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – zapewnia zrównoważone osiągi na każdym typie ...

Historia marki

Filozofia działania marki Evergreen opiera się na kilku filarach. Oprócz zrównoważonego rozwoju czy współpracy ze swoimi klientami, kluczowe w funkcjonowaniu firmy jest pozostawanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i prowadzenie produkcji w oparciu o surowe kryteria ekologiczne. W marketingu marki Evergreen znajdziemy sporo nawiązań do ochrony środowiska. Zielono-niebieska alternatywa Sporo na ten temat mówi sama nazwa i logo firmy. Wszechobecna w jej marketingowej strategii zieleń symbolizuje ochronę środowiska. Kolor niebieski odpowiada natomiast za naukę, technologię oraz globalne ambicje. Choć historia Evergreen liczy zaledwie kilka lat, można nadmienić, że mamy tu do czynienia z pierwszą marką, która tak jednoznacznie podkreśla swoje bycie „eko”. Na czym ono dokładnie polega? Według oficjalnych informacji firmy, jej ekologiczność sprowadza się czterech podstawowych kwestii. Po pierwsze – dbanie o maksymalne i efektywne wykorzystanie materiałów w procesie produkcji oraz używanie materiałów możliwie najbardziej przyjaznych środowisku.  Po drugie – nacisk na recykling w różnych fazach wytwarzania ogumienia. Po trzecie – opracowywanie technologii konstruowania opon wydajnych, charakteryzujących się niższymi oporami toczenia, co skutkuje niższym zużyciem paliwa i zmniejszoną emisją CO2 do atmosfery (oprócz tego – niższa emisja hałasu). ... Więcej

Modele opon Evergreen

Wszystkie modele opon marki Evergreen dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Evergreen spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Evergreen. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Evergreen.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Evergreen. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Evergreen.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Evergreen. Każda z opon Evergreen dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Evergreen oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Evergreen odpowiednie dla Twojego auta.