Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Wybierz profil
Wybierz średnicę

Nie jesteś pewien?: Wybierz swoje auto

Accelera

Zastosuj

zwiń

rozwiń wszystkie Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Wszystkie

Zastosuj

Zakres cenowy

0 0
   

x Oszczędzaj czas i nie brudź rąk.
Połącz dostawę z montażem!

OPONEO.PL dostarcza opony do serwisów partnerskich w całym kraju. Masz do dyspozycji 744 stacji montażowych i rezerwację dokładnej daty i godziny montażu już w trakcie składania zamówienia.

Zaznacz i zobacz tylko te opony, które możemy dostarczyć do serwisu montażowego.

Więcej o usłudze

x Opony wzmacniane

Każda opona posiada przypisaną do swojego rozmiaru wartość nośności. Indeks ten regulowany jest postanowieniami Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Felg. Opony wzmacniane mają nośność większą, niż standardowe produkty. Dzięki temu mogą one lepiej spełniać wymagania stawiane przed oponami używanymi w pojazdach, które wymagają wyższej nośności.

x Opony Run on flat

Opony Run Flat umożliwiają dalszą jazdę bez powietrza. Jazda na przebitej oponie Run Flat jest możliwa średnio przez 80 km z prędkością nie większą niż 80 km/h.

Opony Accelera

Opony Accelera

Opony Accelera to produkty klasy ekonomicznej, które są bardzo chętnie wybierane przez dużą liczbę kierowców. Marka Accelera pochodzi z Indonezji i jest częścią drugiego co wielkości producenta opon na tej wyspie – niezależnej firmy EP Tyres. Zakłady produkujące opony Accelera wyposażone są w europejskie maszyny najlepszej jakości, a produkty marki powstają w oparciu o konsultacje z najlepszymi specjalistami ds. opon ze Starego Kontynentu. Opony Accelera charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Oferta opon Accelera obejmuje produkty do samochodów osobowych lekkich ciężarówek, autobusów, a także do aut terenowych i coraz bardziej popularnych SUV-ów. Zapraszamy do zakupów!

Ranking opon letnich Accelera

Ranking opon letnich to zestawienie najwyżej ocenionych opon letnich. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona letnia Ocena 5,0 111110 (5 opinii)
opona letnia Ocena 5,0 11111000 (17 opinii)
opona letnia Ocena 4,9 1111900 (16 opinii)
opona letnia Ocena 4,8 1111800 (10 opinii)
opona letnia Ocena 4,7 1111700 (17 opinii)
opona letnia Ocena 4,6 1111600 (5 opinii)
opona letnia Ocena 4,5 1111500 (107 opinii)
opona letnia Ocena 4,5 1111400 (1 opinia)
opona letnia Ocena 4,4 1111400 (54 opinii)
opona letnia Ocena 4,1 1111100 (2 opinie)

Ranking opon zimowych Accelera

Ranking opon zimowych to zestawienie najwyżej ocenionych opon zimowych. Oceny tworzone są na podstawie opinii naszych uzytkowników. Obecnie zebraliśmy już ponad 50 tysięcy opinii. Poniżej prezentujemy opony, które zyskały największą przychylność kierowców.

opona zimowa Ocena 4,7 1111700 (55 opinii)

Najnowsze produkty

Najnowsze opony Accelera w ofercie OPONEO.PL. Nowoczesne modele opon Accelera, w których zastosowano najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

 • Accelera X-Grip Snow
  Accelera X-Grip Snow

  Bieżnik: kierunkowy – układa się w kształcie litery V, co daje mu doskonałe osiągi i krótką ...

 • Accelera ALPHA
  Accelera ALPHA

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – doskonałe zachowanie na mokrej nawierzchni. ...

Bestsellery

Bestsellery to najpopularniejsze wsród użytkowników, najlepiej sprzedające się opony Accelera. Są to modele marki Accelera, które łączą w sobie dobrą jakość, osiągi i cenę.

 • Accelera ALPHA
  Accelera ALPHA

  Typ: opona letnia. Bieżnik: kierunkowy – doskonałe zachowanie na mokrej nawierzchni. ...

 • Accelera PHI
  Accelera PHI

  Typ: opona letnia. Bieżnik: asymetryczny – składa się z dwóch niezależnych części, każda z ...

Historia marki

Czy można wyobrazić sobie lepsze imię dla opon, które między innymi mają sprawdzać się w warunkach szybkiej sportowej jazdy? „Accelerate” to po angielsku „przyspieszać”. To słowo od razu przychodzi na myśl, gdy słyszy się nazwę indonezyjskiej marki Accelera. Accelera nie miała słynnego założyciela, ani wynalazcy, który opracowaną przez siebie technologią kilka dekad temu pchnął do przodu na przykład produkcję opon radialnych. Dzieje marki z egzotycznych dla przeciętnego Europejczyka terenów wyspiarskiego kraju na południowo-wschodnich krańcach Azji są krótkie. Ale szybko rozwijająca się gospodarka Indonezji, a z drugiej strony niemalejący popyt na opony z segmentu budżetowego w Europie czyni tę historię dość dynamiczną. Na początek, kilka zdań na temat sytuacji na rynku oponiarskim w Indonezji na przestrzeni ostatnich dekad. Choć najstarszą tamtejszą marką jest GT Radial, dziecko firmy Gajah Tunggal założonej w 1951 roku, pionierami na azjatyckich wyspach byli Amerykanie. W 1935 roku w miejscowości Bogor w zachodniej części Jawy swoją fabrykę otworzył Goodyear. Później potencjał Indonezji dostrzegali też inni wielcy gracze, jak Michelin, Bridgestone czy Sumitomo. W 2008 roku produkcja opon w kraju przekroczyła 71,6 miliona sztuk. Swój udział w tym wyniku miała też druga z kluczowych rodzimych spółek – EP Tyres. To właśnie pod jej skrzydłami powstała omawiana marka ... Więcej

Modele opon Accelera

Wszystkie modele opon marki Accelera dostepne w naszej ofercie. Możesz tu wybrac dany model opony Accelera spośród opon letnich, opon zimowych lub opon całorocznych.

Opony letnie

Zobacz ofertę opon letnich Accelera. Opony letnie przeznaczone są do użytkowania od wiosny do jesieni. Wybierz odpowiednią dla siebie oponę letnią Accelera.

Opony zimowe

Zapoznaj się z ofertą opon zimowych Accelera. Opony zimowe powinny być używane, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7°C. Dobierz dla siebie najodpowiedniejszą oponę zimową Accelera.

Sezon

Przejrzyj ofertę opon letnich, zimowych i całorocznych marki Accelera. Każda z opon Accelera dostosowana jest do róznych sezonów i warunków atmosferycznych.

Typ pojazdu

Marka opon Accelera oferuje opony do róznych typów pojazdów. Wybierz opony Accelera odpowiednie dla Twojego auta.