Sprawdź swoje zamówienie Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Nexen EUROWIN 600

Produkt dostępny w rozmiarze:

185/60 R15 94/92 T
Producent:
Nexen
Typ:
Dostawcze
Sezon:
Zimowe
Gwarancja:
2 lata od daty sprzedaży szczegóły
Ilość:
212 / szt.
Kup
  • Opinie użytkowników
  • Oferta
  • Opis produktu
  • Prezentacja wideo

Ostatnie opinie:

Opinie o oponie są zbierane.

Dodaj opinię o oponie

Oferta - Opony Nexen EUROWIN 600

Nazwa opony: Rozmiar: Indeksy: Cena: Ilość:
Nexen EUROWIN 600 185/60 R15 185/60 R15 94/92 T 185/60 R15 94/92 T 212 zł Kup
Opis produktu

Nexen EUROWIN 600

Prezentowana opona posiada symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że spełnia wymagania Unii Europejskiej dotyczące opon zimowych. Symbol jest przyznawany po dokładnym przetestowaniu danego modelu pod kątem przyczepności na śniegu.

Typ: opona zimowa.

Bieżnik: kierunkowy – gwarantuje doskonałą przyczepność na lodzie, śniegu i błocie.

Klasa: ekonomiczna – opony tej klasy charakteryzują się optymalnym poziomem osiągów i bardzo atrakcyjną ceną.

Przeznaczenie: samochody dostawcze.

Rozmiary: od 15 do 16 cali.

Nexen EUROWIN 600 to zimowa opona klasy ekonomicznej zaprojektowana z myślą o samochodach dostawczych. Model jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia doskonałą przyczepność na każdym typie nawierzchni.

Opona została stworzona na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej, która cechuje się elastycznością w szerokim zakresie temperatur. Dzięki temu zwiększa się powierzchnia styku opony z jezdnią, a w konsekwencji także bezpieczeństwo na drodze. Inżynierowie projektujący oponę zadbali o jej dobre zachowanie na mokrej nawierzchni. W rezultacie wyposażenia modelu w kierunkowy bieżnik, opona gwarantuje dobrą przyczepność i ochronę przed aquaplaningiem. Nexen EUROWIN 600 posiada kierunkową rzeźbę bieżnika często stosowaną przez producentów opon zimowych z uwagi na jej właściwości w ekstremalnych zimowych warunkach. Szerokie rowki szybko odprowadzają nadmiar wody spod opony i zapewniają dokładne osuszanie bieżnika. Model utrzymuje odpowiednią stabilność na śniegu, lodzie i błocie pośniegowym oraz zapewnia dobrą sterowność nie tylko na prostej drodze, ale także na zakrętach i podczas wykonywania gwałtownych manewrów. Nexen EUROWIN 600 cechuje się równomiernym rozłożeniem nacisków, dzięki czemu bieżnik zużywa się równomiernie i powoli. W rezultacie opona gwarantuje maksymalne osiągi przez cały okres eksploatacji, a kierowca nie musi obawiać się spadku przyczepności wraz z większą ilością przebytych kilometrów. Model spełni oczekiwania kierowców, którzy od ogumienia oczekują niezawodności i przedłużonej żywotności.

Nexen to koreański producent, który specjalizuje się w wytwarzaniu opon klasy ekonomicznej. Charakteryzują się one zrównoważonymi osiągami na każdym typie nawierzchni i atrakcyjną ceną. Firma dostarcza ogumienie na rynek od 1942 roku. Obecnie Nexen zatrudnia ponad 2 000 pracowników, a produkty marki trafiają do ponad 120 krajów na świecie. Nazwa firmy pochodzi od połączenia słów next (następny) i century (wiek), które oddają charakter marki. Opony Nexen to produkty bezpieczne i trwałe.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne