Sprawdź swoje zamówienie

Wpisz numer zamówienia oraz nazwisko w przypadku klienta indywidualnego, lub NIP w przypadku firmy.

Sprawdź status

Sprawdź status zamówienia

Goodyear EAGLE VECTOR EV-2

Producent:
Goodyear
Typ:
Osobowe
Sezon:
Całoroczne
Ocena:

3,8 1118000 8 opinii

BRAK

Przepraszamy. Produkt
jest obecnie niedostępny.

Możesz skorzystać z porady naszego specjalisty, który pomoże Ci zamówić podobny produkt.

Tel.: 52 341 88 00
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Tel.: 801 11 43 43
(koszt połączenia z telefonów stacjonarnych - 0,29 zł + VAT)

Zobacz podobny model
 • Opinie użytkowników
 • Opis produktu
 • Etykieta
 • Prezentacja wideo

Ocena łączna: Ocena łączna: Ocena łączna to średnia ważona poszczególnych osiągów, nie średnia arytmetyczna. Niektóre właściwości opony mają większy, inne mniejszy wpływ na ocenę łączną. 3,8 8 opinii

Opona przeciętna
 • Właściwości szosowe: Wpływ opony na właściwości jezdne. 1118000 3,8

Dodaj opinię o oponie

8 osób wystawiło ocenę

 • 6 0 osób
 • 5 2 osoby
 • 4 2 osoby
 • 3 3 osoby
 • 2 1 osoba
 • 1 0 osób

37% użytkowników poleca tę oponę

37%

Informacje o oponie zbierane są od 1916 dni. W tym czasie zebraliśmy 8 opinii.

Nasi klienci przejechali łącznie 120000 km.

Najwyżej ocenianym parametrem jest: sucha nawierzchnia.

Oponę najczęściej oceniali użytkownicy poruszający się przeważnie w mieście.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako umiarkowany.

Ostatnie opinie:

Ilość opinii na stronie:

 • Tomek
  Ocena: 3,8 1118000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  2 Osoby 0 Osób

  Opony na początku użytkownia sprawowaly się bardzo dobrze na rożnych powierzchniach, po 2 latach zaczęły być coraz glośniejsze i pojawily się problemy z ząbkowaniem, mimo że bieżnik nie zużyl się i wygląda dobrze.
 • falstaff
  Ocena: 3,1 111000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  1 Osoba 4 Osoby

  Przejechałem na nich nie całe 50 tys i wyglądają na starte. głośne jak diabli. latem w miarę dobrze się kleją, ale zimą są tylko trochę lepsze niż letnie. najlepiej mieć 2 komplety - dobre letnie i dobre zimowe, ale jeśli już kupować opony na cały rok to tylko dobre letnie.
 • Marecki
  Ocena: 5,2 1111120

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  3 Osoby 0 Osób

  Polecam te opony. Ci co piszą,że są ble niech się zastanowią? Jeżeli dużo jeździsz to wybieraj 2 komplety ale jak mało tak jak ja max 9 tys w skali roku, to nie ma nic lepszego za tę kasę jak na rozmiar 205/55/16. Lato i zima dobrze się jeżdzi.
 • Radek5252
  Ocena: 2,3 1130000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  3 Osoby 2 Osoby

  Opony beznadziejne jak za taką cenę. Bardzo głośne i szybko się zużywają. Po 50 000 km kompletnie nic nie zostało z nich. Za tą cenę zdecydowanie lepiej kupić 2 komplety na zimę i lato. Przy zdejmowaniu z felgi rozpruły się boki.
 • DN
  Ocena: 4,0 11110000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  2 Osoby 0 Osób

  jeżdżę bez problemów już trzeci rok i są ok.
 • mistrz
  Ocena: 5,4 1111140

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  3 Osoby 1 Osoba

  Opony super, godne polecenia, super sprawowały się w porze zimowej i deszczowej, w lecie, gdy na nich jeździłem troszkę byly głośne, no, ale w końcu jest to opona zimowa.
 • Tomek
  Ocena: 3,1 1111000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 1 Osoba

  Opony caloroczne słabo sobie radzą w zimie, głośne i ząbkują. Wszystkie 4 opony ktore używałem miały te same wady.
 • Mariusz
  Ocena: 3,3 1113000

  Czy opinia jest pomocna? Tak Nie

  0 Osób 0 Osób

  Kompletnie nie nadaje się na zimę poza miastem. W górach - dramat!

Ilość opinii na stronie:

Opis produktu

Goodyear EAGLE VECTOR EV-2

Goodyear Eagle Vector EV-2 to opona całoroczna klasy premium (wysokiej). Eagle Vector EV-2 koncernu Goodyear zapewnia bardzo wysokie osiągi, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Potrafi dopasować się do stylu jazdy i nawierzchni. Gwarantuje bezpieczną i komfortowa jazdę przez cały rok.

Opona Goodyear Eagle Vector EV-2 posiada nowoczesny bieżnik stworzony przy zastosowaniu technologii SmartTred. Dzięki temu opona ma zdolność adaptacji do zmieniających się warunków drogowych i atmosferycznych. Jest to tzw. Technologia Inteligentnego Reagowania Na Warunki Pogodowe. Dzięki temu uzyskano bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa na każdym rodzaju nawierzchni i niezależni od pory roku. Do produkcji opony Goodyear Eagle Vector EV-2 zastosowano wysokiej jakości mieszankę dodatkiem krzemionki, która gwarantuje zachowanie odpowiedniej elastyczności niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatury powietrza. Powierzchnia bieżnika opony Goodyear Eagle Vector EV-2 pokryta jest nowoczesnymi nacięciami lamelkowymi typu 3D-BIS. Podczas kontaktu z podłożem otwarte nacięcia zamykają się i „wgryzają” w podłoże, dzięki czemu zapewniają wysoką przyczepność, krótką drogę hamowania oraz precyzyjne sterowanie w szczególności na mokrej i zaśnieżonej drodze. Ułatwiają również dynamiczny start i przyśpieszanie, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo nawet w trudnych drogowych sytuacjach. Klocki bieżnika są lekko zwrócone w kierunku jazdy, co sprawia, że rzeźba zapewnia wysokie osiągi podczas deszczu. Dwa szerokie kanały wzdłużne połączone z bocznymi rowkami zapewniają sprawne odprowadzanie wody i błota na boki oraz minimalizują ryzyko aquaplaningu. Zoptymalizowany wzór bieżnika Goodyear Eagle Vector EV-2 gwarantuje precyzyjne sterowanie i stabilną jazdę nawet przy dużej prędkości. Mocne centralne żebro bardzo dobrze przylega do podłoża i gwarantuje szybką reakcję na ruchy kierownicą, natomiast szerokie barki poprawiają trakcję podczas jazdy na wprost i pokonywania zakrętów.

Goodyear Eagle Vector EV-2 to wysokiej jakości opona całoroczna, przeznaczona dla samochodów klasy średniej i wyższej, które osiągają wysokie prędkości. Zostały stworzone z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie bezpieczną i dynamiczna jazdę w każdych warunkach atmosferycznych przez cały rok. Opona Goodyear Eagle Vector EV-2 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, które wiążą się z sezonową zmianą ogumienia.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne